Opolgraf AR+
ARFixer
1.0 74.1mb

Opolgraf AR+, to aplikacja AR stanowiąca rozszerzenie do kalendarza na 2014 rok. Kalendarz przedstawia najbardziej charakterystyczne miejsca w Opolu. Zapraszamy Państwa na wirtualny spacer po opolskim rynku, do odwiedzenia jednego z najnowocześniejszych ogrodów zoologicznych w Europie, do odpoczynku w bajkowej scenerii Zamku w Mosznej. Zapraszamy na przechadzkę wzdłuż Odry aż na Wyspę Bolko – zielonej enklawy w centrum miasta. Opole jest miastem bogatym kulturowo - przedstawiamy filharmonię i teatr, zapraszamy też odwiedzenia jednego z najpiękniejszych miejsc w mieście – Wenecji Opolskiej i pooddychania powietrzem z dawnych lat, czyli wizyty w Muzeum Wsi Opolskiej. Zachęcamy też do wejścia na Wzgórze Uniwersyteckie i refleksje w towarzystwie Niemena czy Osieckiej. W kalendarzu nie może zabraknąć drukarni Opolgraf, od której zaczniemy prezentację.

Jak działa kalendarz?

1. Pobierz darmową aplikację Opolgraf AR+ na smartfon lub tablet, korzystając ze sklepu z aplikacjami w twoim mobilnym urządzeniu.
2. Uruchom aplikację Opolgraf AR+ i skieruj urządzenie na zdjęcie obok.
3. Oglądaj interaktywny materiał wideo.


Dodatkowo, na ekranie urządzenia jest dodatkowy przycisk z galerią zdjęć o danym miejscu i link do strony, która przekieruje Państwa na strony www konkretnych instytucji.

Zapraszamy do odkrywania Opola razem z nami oraz do poznania i oswojenia technologii AR! Życzymy inspirujących wrażeń!

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 5.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less