Zebramo - Gardırop Detoksu
Ali Bora Savas
1.1.1 5.8mb

Kıyafet, ayakabı, aksesuar ve modayla ilgili her şeyinizi satabileceğiniz kendi dükkanınız!
Biz buna gardırop detoksu diyoruz! Kızlar ‘önceden sevdiği’ şeyleri burada satarak para kazanıyor ve yenileri için yer açıyor.

==== Zebramo'nun Özellikleri ====

[Kolaylık]
• 2 dakikadan kısa bir sürede, gardırobunuzda giymediklerinizi çok kolay bir şekilde, onlari almak için bekleyen diğer kadınlara satabilirsiniz.
• Fotoğraf çekip, istediğiniz fiyatı belirleyin ve anında satın.

[Güvenli Alışveriş (Risksiz Moda!)]
• Risk almadan satın ve alın. Paranız ve ürününüz güvence altındadır. Siz ürünü göndermeden önce alıcıdan ürünün bedeli tahsil edilir ve zebramo.com havuz hesabında işlem onaylanıncaya kadar bekletilir. Ürün alıcıya ulaşıp, alıcının onay vermesinden sonra ödemeniz, ürün bedelinden Zebramo hizmet bedeli düşürülerek anında Zebramo hesabınıza aktarılır.
• Aynı şekilde, Zebramo'dan alışveriş yaptığınızda, ürün elinize ulaştıktan sonra, ürünü inceleyip onay verirseniz, yapmış olduğunuz ödeme zebramo.com havuz hesabından satıcının hesabına aktarılır. Satıcının belirtmiş olduğu özellikler dışında bir ürün elinize ulaşırsa, ürünü geri gönderir ve işlemi iptal ederek ödemenizi Zebramo havuz hesabından iade alabilirsiniz.

[Kalite ve Ucuzluk]
• En sevdiğiniz markalara %60 ~ %80'e varan indirimlerle sahip olun!

[Ücretlendirme]
• Zebramo'yu indirmek, kullanmak, ürün listelemek tamamen ücretsizdir!
• Sadece satış gerçekleştirdiğinizde ürün bedelinin %10'u kadar hizmet bedeli alınır. Bu hizmet bedeli Zebramo'nun hizmet kalitesini artırmak ve güvenli alışveriş (Risksiz Moda!) servisini mümkün kılmak için gereklidir.


Hizmet kalitemizi sürekli artırmayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz.
Lütfen isteklerinizi ve fikirlerinizi bizimle paylaşın.

→ yardim@zebramo.com

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 6.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less