Sarıgül
Biz A.Ş.
1.0.1 9.1mb

CHP İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, “Ötekisi Olmayan İstanbul Projeler Gazetesi”nde, birlikte sevgiyle yaşanacak bir İstanbul için hazırlanan projeleri anlatıyor.

İstanbul’da çevre değerlerinden kentsel gelişime, ulaşım sorunundan enerji kaynaklarına, eğitim ve sağlıktan turizme pek çok öncelikli konu için geliştirilen projeler, “Ötekisi Olmayan İstanbul Projeler Gazetesi”nde!

Mustafa Sarıgül, İstanbul’un yüzde 50’sini değil, yüzde yüzünü kucaklamaya hazır! Türkiye’nin gözbebeği metropol İstanbul, 30 Mart’tan sonra, yeni bir sabahı karşılayacak.

“Sevgili İstanbullular; Sevgisizlik, İstanbul’un üzerine karabulut gibi çökmüş... Buna son verecek olan sizlersiniz, dikeni battığı yerden çıkaracak olan sizlersiniz! İstanbul’da yeniden kucaklaşmayı sağlayacak olan sizlersiniz! Biz, buluşturmaya, birleştirmeye, kucaklaştırmaya hazırız... Dertlere derman olmaya hazırız... 30 Mart’a çok az kaldı. Biz, siyasi nezaketimizi bırakmadan, bize kurulan tuzaklara düşmeden, İstanbul’u konuşmaya... İstanbul’u kucaklamaya devam ediyoruz... Yurttaşlarımıza çözüm önerilerimizi anlatıyoruz. Benim bir büyük hayalim var; bir büyük sevdam var; ‘Ötekisi Olmayan İstanbul’. Bana uzanan ellere, umutla bakan gözlere söz veriyorum; bunu gerçekleştireceğim. 30 Mart sonrası, İstanbul’daki bu baskı, bu sevgisizlik dönemini bitireceğim.” - MUSTAFA SARIGÜL

Content rating: Rated 4+

Requires OS: 6.0

Supported Devices:
- iPad
- iPhone
- iPod Touch

...more ...less