Anadolunun güzel şehirlerinden biri olan Eskişehirde dünyaya geldim.

İlk ve orta öğrenimimi tamamladıktan sonra Atatürk Teknik Meslek Lisesi Elektrik bölümünden Elektrik Teknikeri olarak mezun oldum. Üniversite eğitimimi Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünde tamamladım.

İş hayatıma, Kent Şekerleme Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.de bölge temsilcisi olarak başladım.

1996 Yılında Koç Holding şirketlerinden, Gıda Bölümünde faaliyet gösteren Düzey Tüketim Malları Sanayi Pazarlama ve Ticaret A.Şye Satış temsilcisi olarak geçiş yaptım. İlerleyen süreçte, Bölge sorumlusu ve Bölge müfettişliği görevlerinde bulundum. KOÇ&BAT birleşmesinde Bayii ve Ekip Oluşturma görevinde bulundum. 2003 yılında kendi işimi yapmak üzere guruptan ayrıldım.

2006 Yılında Gayrimenkul Sektöründe ulusal bir bir firma ile çalışmaya başladım. Zaman içinde sektörle ilgili önemli bilgiler ve tecrübeler edindim . Sektöre faydalı olabilmek, kariyerimi istediğim biçimde yönlendirebilmek, kazanmak ve siz değerli müşterilerime kazandırmak için 2009 yılında sektörün lideri olan RE/MAX TÜRKİYE ile çalışmaya başladım.

Almış olduğum, elliden fazla satış, pazarlama, ekip yönetimi, motivasyon ve gayrimenkul alanındaki eğitimlerimle sizlere hizmet vermek için RE/MAX ailesinde yerimi almış bulunmaktayım.

Saygılarımla

Content rating: Everyone

Requires OS: 3.0 and up

...more ...less