Spa - Wellness
DETAY DANIS. BILG. HIZ. SAN. VE DIS TIC. A S
3.4.5 Varies with device
Spa & Wellness Turkey ‘in Sağlık, SPA, Wellness, Termal ve Thalasso sektörüne yönelik iki ayda bir yayınladığı Spa & Wellness Magazin, 2007 yılından bu yana düzenli olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Spa & Wellness Magazin, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı işbirliği ile hazırlanmakta ve Bakanlık tarafından kurulan çalışma gurubunun kurucularındandır. Spa & Wellness Turkey Sağlık ve Doğal Terapiler Derneği’nin İstanbul Temsilciliğini de yapmasının yanı sıra dernek desteğiyle beraber Spa Management eğitimi organize etmektedir.

Spa & Wellness Turkey 's Health, Spa, Wellness, Thermal and a bimonthly published by the industry for the Thalasso Spa & Wellness Magazine, continues to regularly broadcast their lives since 2007.

Spa & Wellness Magazine, T. C Culture and Tourism Ministry and one of the founders of the working group established by the Ministry in cooperation with prepared. With the Spa & Wellness Health and Natural Therapies Association of Turkey as well as to the support of the association is to organize the Istanbul Representative Spa Management training.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less