Ekitapindirme PDF&EPUB READER
ANDROHHAT
1.7 Varies with device
Ekitapindirme
Kalabalık mahkeme salonunun tam ortasında çökmüş haldeydi. O; büyük düşleri olan, zeki, yakışıklı, korkusuz ve ülkenin en seçkin dava avukatıydı.

Onu 17 yıldır tanıyordum.Julian'ın şok edici mahkeme gösterileri sürekli gazetelerin ön sayfalarında yer alıyordu.Çoğu kimsenin sadece düşleyebileceği her şeyi elde etmişti: Yıldızlara varan mesleki şöhret, milyonlarca dolarlık banka hesapları, en pahalı semtte olağanüstü bir malikane, özel bir jet, tropikal bir ada ve orada yazlık bir ev ve de çok değer verdiği varlığı-evinin özel yolunun ortasına parkettiği kırmızı bir ferrari.

Şimdi ise Büyük Julian kalp krizi geçirmiş, çaresiz bir bebek gibi yerde kıvranıyor ve deli gibi sarsılıyordu.

Bütün bunlar üç seneden fazla bir zaman önce yaşanmıştı.Son duyduğum Julian'ın Hindistan'a gittiği idi.Ortaklardan birine hayatını sadeleştirmek istediğini, bazı yanıtlara ihtiyacı olduğunu ve onları bu mistik ülkede bulmayı amaçladığını söylemişti.İşine son vermiş, malikanesini, adasını ve jetini elden çıkarmıştı.Hatta Ferrari'sini bile satmıştı.

Birgün ofisimin kapısı yavaşça açıldı.Kapının ardında canlılık ve enerji yayan, genç ve iyi görünüşünden fazla neredeyse kutsal diyebileceğim bir huzura sahip, gülümseyen bir adam kapıda göründü.

'İşimi elimden almaya niyetli hızlı bir avukat herhalde'diye düşündüm.

Genç adam sevdiği bir öğrencisini izleyen Buda gibi gülümseyerek bana bakmayı sürdürdü.Dayanılmaz sessizlikle geçen uzun bir aradan sonra şaşırtıcı bir biçimde emredici bir ses tonuyla konuştu:

'Tüm konuklarına böyle mi davranırsın John, hele sana mahkeme salonlarının sırrını öğreten birine'

'Julian? Bu sen misin? İnanamıyorum! Gerçekten sen misin? '
Güçlü kahkahası kuşkularımı doğruladı.Önümde duran genç adam uzun süredir kayıp şu Hintli Yogiden başkası değildi: Julian Mantle.İnanılmaz değişimi karşısında şaşkına dönmüştüm.

Ekitapindir Up
It collapsed state in the midst of the crowded courtroom. HE; who dreams big, smart, handsome, fearless and was the most distinguished trial lawyers in the country.

place alıyordu.çog in the tanıyordum.julian her 17-year-shocking court shows the front of continuous newspaper page had achieved everything one could only dream of: professional reputation up to the stars, millions of dollars in bank accounts, the most expensive neighborhood in an extraordinary manor house, a private jet, tropical an island and there is also a summer house and a red ferrari parked in the middle of the presence of special road-house has been greatly appreciated.

Julian is now spent a large heart attack, writhed on the ground like a helpless baby and shaking like crazy.

All these three years, more than one time before yaşanmıştı.so's all I hear Julian Un what you want to simplify your life to one of idi.ortak he went to India, some that they need to respond and put an end to them söylemişti.iş that aims to find this mystical country mansion, the hand of the islands and jets in çıkarmıştı.hat he had sold his Ferrari.

Someday my office door gently behind the açıldı.kap emitting vitality and energy, young and good appearance over almost a sacred peace can say, a man appeared in the doorway smiling.

'Lawyers intend my work fast to get my hand I thought herhalde'di.

The young man said he loved silence me after a long hiatus sürdürdü.dayanıl does not look like a student following the Buddha's smiling surprisingly spoke with a commanding voice:

'Is this how you treat all guests to John, especially one that teaches you the secrets of the courtroom'

'Julian? Is this you? I cant believe! Is that really you? '
Strong young man standing me laugh my suspicion doğruladı.önü long lost Indian Yogi was none other than the following: I was taken aback by Julian mantle.inanıl not change.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less