Hayat Danışmanım Seçkin Sözler
www.etkilisozler.com
1.1 Varies with device
TÜRKİYE’DE BİR İLK. SİZİN İÇİN, SİZE ÖZEL BİR ESER.
SAVAŞSIZ ve HİLESİZ BİR DÜNYADA;
İYİ ve DOĞRU İŞLER YAPARAK GÜZEL YAŞAMAK İSTEYENLER İÇİN!..

Öğrenciler, eğitimciler ve tüm gençler. Anneler ve babalar. Siyasetçiler, sanatçılar, sporcular, aydınlar, ev hanımları ve iş adamları. Eğitim düzeyi ne olursa olsun; 7'den 77'ye herkes için.
Hayat Danışmanım Seçkin Sözler, zihin performansını geliştirerek ve akıl gücünü artırarak huzurlu ve başarılı bir hayat yaşamak isteyen herkesin yararlanabileceği bir uygulama.
HD Seçkin Sözler, başarılı ve huzur dolu bir hayatın püf noktalarını keşfedebileceğiniz, kendinizi ve insanları daha iyi tanıyabileceğiniz, hedeflerinize ulaşma konusunda ve hayat yolculuğunuzda size yardım ve rehberlik edecek, size ücretsiz danışmanlık yapacak bir kitap…
HD Seçkin Sözler, yüzlerce eseri okuyarak kazanabileceğiniz temel yaşam kültürünün sırlarını sunacak, toplumun hayat kalitesini artırmanın ilk ve en önemli şartlarından olan kolektif, yani ortak evrensel aklın oluşmasına ve gelişmesine katkı sağlayacak; kişisel gelişim çabalarınıza ve çalışmalarınıza stratejik anlamda hatırı sayılır derecede destek verecek bir eser.

HD Seçkin Sözler, 7’den 77’ye herkes için Hayat Danışmanlığınızı yapacak şekilde hazırlandı… İster bir dakikada, ister 1 saatte, ister bir günde, ister 1 yılda, isterseniz tüm yaşamınızda; ne zaman ve ne kadar isterseniz o kadar okuyup pratik yaşamınızda yararlanabileceğiniz eşsiz bir eser…Hangi yaşta, hangi meslekte ve eğitim seviyesinde olursanız olun, HD Seçkin Sözler kitabını çok sevecek, işte, evde, eğlencede, her zaman ve istediğiniz her yerde, istediğiniz kadar okuyup yararlanabileceksiniz…
HD Seçkin Sözler’i okuyun; ufkunuz açılsın, hayatın gerçekleri daha iyi anlaşılsın, başarı katsayınız artsın, mutluluklarınız alabildiğince çoğalsın, sorunlarınıza çözüm yolları görünsün.

Hayat Danışmanım Seçkin Sözler’in içeriğinde; adalet, akıl, aile, anneler, arkadaşlık, aşk, babalar, barış, başarı, bilgi, bilim, cehalet, cumhuriyet, çalışmak, çocuklar, değişim, demokrasi, devlet, din, doğruluk, dostluk, düşünce, edebiyat, eğitim, felsefe, gençlik ve ihtiyarlık, hakikat, harp, hayat, huzur, hürriyet, idare, insan, işler, iş hayatı, iyilik, kadın-erkek, kanunlar, kitaplar, kültür, liderlik, medeniyet, millet, öfke, para, politika, sabır, sağlık, sanat, sevgi, sorunlar, söz söylemek, şiir ve şair, şöhret, tarih, tecrübe, vicdan, yazarlık-yazmak, zafer, zaman, zekâ, zenginlik. gibi daha pek çok yüzlerce değişik başlık altında, yüzlerce eserden derlenmiş, her biri nice hayat tecrübeleri sonucunda söylenmiş, her söz bir kitabın özeti değerinde; filozoflara, ilim, fikir ve bilim adamlarına, edebiyatçılara, iş adamlarına, siyasetçilere, doktorlara, tarihe geçmiş ünlü ve başarılı insanlara ait, pratik hayatta ücretsiz danışmanlık yapacak eşsiz bir başvuru kaynağı halinde on bine yakın söz yer alıyor.

Ayrıca her başlıkta farklı bölümlerde özenle seçilmiş Kur’an-ı Kerim’den ayetler ve Hadis-i Şerifler’e yer veriliyor.
En son yapılan güncelleme ile Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarından alınan seçkin sözler uygulamaya eklendi.

7’den 77’ye isteyen herkesin yararlanabileceği şekilde Hayat Danışmanım Seçkin Sözler; başarılı ve huzur dolu bir hayatın püf noktalarını keşfedebileceğiniz, kendinizi ve insanları daha iyi tanıyabileceğiniz, hedeflerinize ulaşma konusunda ve hayat yolculuğunuzda size yardım ve rehberlik edecek, size ücretsiz danışmanlık yapacak bir içeriği sahip.

Hayat Danışmanım Seçkin Sözler, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Fatih Projesi kapsamında dağıttığı tabletlere Eba Market üzerinden ücretsiz indirilip okunabiliyor.

Uygulama Google Play Store (Android) ve App Store'den (iOS) Hayat Danışmanım Seçkin Sözler kelimeleri ile arama yaparak akıllı telefon ve tabletlere ücretsiz indirip, hiçbir kısıtlama olmadan ücretsiz kullanılabiliyor.

Hayat Danışmanım Seçkin Sözler
hayatdanismanim@etkilisozler.com
facebook.com/HayatDanismanim
twitter.com/HayatDanismanim
etkilisozler.com

A FIRST IN TURKEY. YOU, THE WORK FOR YOU.
In a world without war and without deceit;
FOR THOSE WHO WANT TO LIVE BY FINE WORKS GOOD and TRUE! ..

Students, educators, and all young people. Mothers and fathers. Politicians, artists, athletes, intellectuals, housewives and businessmen. No matter what level of education; From 7 to 77 for everyone.
Life Consultant distinguished Words, improving mental performance and can benefit anyone who wants to live a life of peaceful and successful implementation increasing mind power.
HD exclusive words, you can discover successful and tricks of the full life of peace, yourself, and you can know better the people, to reach your goals and will help you and guide your life's journey, a book that will make you free advice ...
HD exclusive words, you can earn hundreds of reading work will present the secrets of basic culture of life, which is the society's first and most important conditions to improve the quality of life of the collective, that will contribute to the common universal mind in the formation and development; considerable strategic sense and your work on your personal development efforts to support work on a degree.

HD Outstanding Lyrics was prepared to make your life Consulting Whether for everyone from 7 to 77 ... in a minute, or 1 hour, or a day, or one year, if you want your whole life; If you want, when and how a unique work can benefit so much reading practice in your life ... At what age, what kind of work and no matter the level of education, HD Outstanding Lyrics book that you love so much, work, home, entertainment, whenever and wherever you want, read as much as you want You will be able to take advantage of ...
Read Outstanding Lyrics HD; You opened your horizons, get a better understanding of the realities of life, you increase your success factor, you increase your happiness possible take, look for solutions to your problems.

Life Adviser in Outstanding Lyrics content; justice, wisdom, families, mothers, friends, love, parents, peace, success, information, science, ignorance, republican, work, children, change, democracy, government, religion, truth, friendship, thought, literature, education, philosophy, youth and old age, truth, war, life, peace, freedom, governance, people, work, work, kindness, gender, law, books, culture, leadership, culture, nation, anger, money, politics, patience, health art, love, problems, say the word, poetry and poets, celebrity, history, experience, conscience, writer-letter triumph, time, intelligence, wealth. Many hundreds more like under different headings, compiled from hundreds of works, each one said the results nice life experience, worth every word summary of a book; philosophers, knowledge, ideas and scientists, writers into, businessmen, politicians, doctors, history, history of famous and successful people, is located promise close to ten thousand as a unique reference to practice life free consultation.

Also carefully selected in different sections in each title verses from the Holy Koran and Hadith-i-Sharif is given the floor.
Mr. President, the most recent update Recep Tayyip Erdogan's speech was received from the distinguished words added to the application.

So everyone can benefit from 7 to 77 who want distinguished Lyrics Life Consultant; successful and tricks you can explore a life filled with peace, and you can know yourself better people, to reach your goals and will help you and guide your life's journey, you will have a content of free advice.

Outstanding Lyrics Life Adviser, Ministry of Education Fatih Project, can be free downloaded and read via Market Abu distributing tablets.

The Google Play Store (Android) and App Store (iOS) Life Adviser to download a free smartphone and tablet distinguished by searching words with the word free, it can be used without any restrictions.

Life Consultant distinguished Lyrics
I hayatdanismanim@etkilisozler.co
facebook.com/hayatdanism am
twitter.com/hayatdanism am
I etkilisozler.co

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.1 and up

...more ...less