Hatim Duası - Sesli
BerkserSoft
1.1 Varies with device
Cebinizdeki hatim duanız.

Bazı özellikleri;

- İnternet gerektirmez.
- Çok yer kaplamaz.
- Şık kullanıcı arayüzü.
- Sağa sola kaydırarak kolay sayfa değiştirme.
- Süreleri gösteren, ileri ve geri alma imkanı sağlayan gelişmiş medya player.
- Kaldığınız yerden devam edebilme özelliği.
- Dua okunurken uyku moduna geçmez.

Bir çok uygulama gerekli olmadığı halde SMS, çağrı geçmişi, konum bilgisi gibi kritik bilgilere erişim izni talep eder. Ancak bizim uygulamamız internet erişimi dışında (diğer cüzlerin temin edilebilmesi ve paylaşım için gerekli) hiç bir özel izin gerektirmez. Kesinlikle özel bilgilerinize erişmez/erişemez, güvenle kullanabilirsiniz.

NOT:

** Uygulamayı kullanmadığınız zamanlarda kapatmayı ihmal etmeyiniz. Uygulamamız okuma esnasında uyku moduna geçmeyeceğinden bataryanız çabuk bitebilir.


Her ne kadar özenle çalışsakta sonuçta kul yapısıdır. Gördüğünüz hata ve eksikleri bildirmeniz durumunda gerekli düzeltmeler derhal yapılacaktır. Her türlü istek, şikayet ve önerileriniz için bize berksersoft@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Your prayer Hatim your pocket.

Some of the features;

- It does not require Internet.
- It does not take up much space.
- Stylish user interface.
- Right to left page easy to replace.
- Showing time, advanced and enhanced media player which enables retrieval.
- To continue where you left off feature.
- Prayer does not go to sleep while reading.

SMS, although not a lot of practice is required, call history, location information requests permission to access critical information such as. However, access to the internet outside of our application (to be obtained, the other integral part and necessary for sharing) does not require any special permission. Definitely not have access to your private information / do not have access, you can use it safely.

NOTE:

 ** Do not forget to close the application when not in use. Our application will go to sleep when your battery can be quickly finished reading.


Although the structure is ultimately a servant we work diligently. Necessary adjustments will be made promptly notify in case of errors and deficiencies that you see. All kinds of requests, please contact us berksersoft@gmail.co address for complaints and suggestions.

Content rating: Everyone

Requires OS: 3.0 and up

...more ...less