Şiir Sokakta
BURONYA
1.2 Varies with device
Şiir sokaklara çok yakışıyor dedik ve sokaklardaki çeşit çeşit şiirleri siz edebiyat severlerin ayağına getirdik. "Şiir Sokakta" akımının nabzını tutmak, yepyeni güncel şiirlere ulaşmak için tek ihtiyacınız Buronya Mobile tarafından geliştirilen Şiir Sokakta uygulaması!

Sürekli güncellenen içeriği ile artık en etkileyici şiirler her an cebinizde. Cemal Süreya, Turgut Uyar ve daha nice bilinen veya anonim şairler akıllı telefonunuzun içine sığıyor. Üstelik siz de kendi sokağınızdaki şiirleri uygulamada görebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken eklenmesini istediğin şiirin görselini siirsokakta@buronya.com 'a göndermek.

Şiir tadında günler dileğiyle...

We also go very well on the streets and all kinds of poetry poetry in the streets you have brought to the foot of the lovers of literature. "Poetry is in the street" to keep the pulse of current, all you need to reach new application developed by the current street poetry Poetry Burony Mobile!

With constantly updated content is no longer the most impressive poem in your pocket anytime. Jamal Süreya, Turgut Uyar and many other known or anonymous poets fit into your smartphone. Moreover, you can also see the application in your own street poetry. This is a visual poem you want added siirsokakta@buronya.co I need to do is to 'send a.

Poetry days with taste wish ...

Content rating: Everyone

Requires OS: 3.0 and up

...more ...less