Hikayelerle Hadisler
Diyanet İşleri Başkanlığı
4.0.0 Varies with device
Hayatı bizim için mükemmel bir örnek olan peygamberimizin güzel sözlerinin hikâyelerle anlatıldığı bu kitapta keyifli bir okuma şöleni sizi bekliyor. Sevgili peygamberimizin sözlerinin anlatıldığı her bir hikâyenin size söyleyecekleri var. Öyle bildiğiniz kitaplardan değil bu… Çünkü bu kitap interaktif bazı özellikler içeriyor. Dokunduğunuzda hareket eden sürpriz karakterler ve sayfaların kenarında köşesinde gizlenmiş hareketli görsellerle şaşırmaya hazırlıklı olun.

Bu uygulama sayesinde hem peygamberimizin sözlerini öğrenecek hem de keyifli vakit geçireceksiniz. keyifli bir okuma şöleni sizi bekliyor. Sevgili peygamberimizin sözlerinin anlatıldığı her bir hikayenin size söyleyecekleri var.

https://www.facebook.com/MobilDiyanet

https://twitter.com/MobilDiyanet

This book presents a pleasant life in the beautiful words of the story is a perfect example of our prophet reading feast for us is waiting for you. Valentine has something to tell you all a story that tells of the words of our prophet. It is not the book you know this ... because this book contains some interactive features. When you tap characters and moving surprise hidden in the corner edge of the page, be prepared to be surprised with the moving image.

With this application you will have to learn both the words of our prophet and enjoyable time. A feast awaits you pleasant reading. Valentine has something to tell you all a story that tells of the words of our prophet.

https://www.facebook.com/mobildiyanet

https://twitter.com/mobildiyanet

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3 and up

...more ...less