VULMBIOTECH
Business Link
1.1.5 7.9mb

Když potřebujete nátěr na:
Nádrže a zásobníky na pitnou vodu
Beton pro styk s technickou vodou, ČOV, bazény.
Mostní konstrukce - antikorozní nátěry
Stožáry a elektrické sloupy
Vagony, cisterny, kontejnery
Nátěry na ochranu betonů – tunely
Ropovody, plynovody
Garážové systémy
Průmyslové haly
Potravinářské a nemocniční prostory
Betonové konstrukce
Jaderné elektrárny
Lodě a konstrukce v přímořských oblastech
Povrchovou ochranu střešních krytin.
Ochranu a renovace fasád a interiérové barvy
Odstraňování graffiti a barev
Vodorovné značení silnic a cest.
Ochranné laky na dřevo

Představujeme vám výrobky společnosti VULM BIOTECHNOLOGY, která je členem skupiny VULM HOLDING. Výroba a vývoj je orientován na produkci vysoce kvalitních a speciálních barev a nátěrů včetně epoxidových nátěrových hmot, barev a laků na dřevo, antikorozních nátěrů na kovy včetně UV technologií.
Výrobní program je zaměřen na výrobu barev a nátěrů, které jsou na bázi vodních
akrylátových, kopolymerových a polyuretanových disperzí. VULM IOTECHNOLOGY neustále vyvíjí nové typy barev a zlepšuje používané technologie při jejich výrobě a snažíme se naplnit požadavky dynamicky se rozvíjejícího prostředí a požadavků zákazníků a tím jim individuálně přizpůsobit některé vlastnosti svých výrobků. Zároveň poskytujeme konzultace a servis v otázkách realizace.

Důvodem proč si vybrat naše výrobky?
Přinášíme zdravotně, finančně výhodné a komplexní řešení pro vaše podnikání pomocí vodou ředitelných barev a nátěrů, které velmi snižují škodlivé vlivy na zdraví člověka a prostředí při splnění požadovaných technických vlastností a parametrů. Budeme rádi, když nás oslovíte s vašimi požadavky a společně s našimi partnery vám poskytneme maximální možný servis v zajištění vašich potřeb.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.3.3 and up

...more ...less