Taş Devri: Şifalı Taşlar
feo2
1.2.0 Varies with device
"Taş Devri" uygulaması ile Şifalı Taşlar ve Değerli Taşlar hakkındaki bilgilere çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca hangi taş hangi burcun taşı sorusuna da kolaylıkla yanıt bulabilirsiniz. Bu uygulamanın geliştirilmesindeki tek amaç: Şifalı Taşlar, Değerli Taşlar ve de Burç Taşlarının var olan bilgilerini tek uygulamada toplamak ve ayrıca bu bilgilere hızlı bir şekilde mobil cihazınızdan ulaşabilmenizi sağlamaktır.

"Taş Devri" uygulaması ile:
- Şifalı Taşların listesi
- Değerli Taşların listesi
- Burç Taşlarının listesi
- Taşlar hakkında kısa bilgiler
- Taşların faydalarına
- Taşların resimlerine kolaylıkla ve çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı her geçen gün daha iyi yapmaya çalışıyoruz. Bu nedenle her türlü şikayet, görüş veya öneriniz için her zaman tasdevriapp@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

"The Flintstones" Healing Stones with information about the application and can be accessed very quickly Gems. Also what stone you can easily find the answer to the question which carry signs. The only goal in the development of this application: Healing Stones, Gems and also collect the information that exists in one application of the Zodiac Stone and also allow you to quickly access your mobile device to this information.

"The Flintstones" with the application:
- List of Healing Stone
- List of Precious Stones
- List of Stone Zodiac
- Brief information about the Stones
- Stone of benefits to
- Stone is within easy reach of pictures and very quickly.

Applications are trying to do better every day. Therefore all kind of complaints or suggestions for your opinion, you can always e-mail to the address tasdevriapp@gmail.co.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0.3 and up

...more ...less