Sesli Umre Rehberi 2013
TnrSnr
1.0 Varies with device
Türkiyenin ilk sesli Umre Rehberi
Iphone ve Android Telefonlar için hazırlamış olduğumuz Sesli Umre Rehberini ÜCRETSİZ olarak yükleyebilirsiniz. Sadece bir kere yükleyip veri bağlantısına ihtiyaç duymadan Umre seyahatiniz süresince dinleyebilirsiniz.

Sesli Umre Rehberi Uygulaması Nedir?
Umre ibadeti süresince yapılacak niyetlerin, daha sonrasında umre ibadetini yaparken okunması gerekli ve okunması makbul olan duaların stüdyo ortamında seslendirilerek umre yolcularının eksiksiz ve bilinçli olarak umrelerini tamamlayabilmeleri için cep telefonlarından dinleyebilecekleri şekilde İspatur tarafından yapılmış sesli bir rehber uygulamasıdır. İçerisinde umrenin yapılışı, ihram, tavaf, sa’y ve umre süresince yapılacak niyetler ve dualar bulunmaktadır. Dinleyeceğiniz dua ve niyetlerin hem Arapça okunuşu hem de Türkçe anlamları bulunmaktadır. Ses kayıtları tekrar edebileceğiniz şekilde yapılmıştır.

Turkey's first voice Umrah Guide
We are prepared for Iphone and Android Phones Audio Umrah Guide, free download. Only once during your trip to install and you can listen to Umrah without the need for a data connection.

Voice Umrah Guide App What is it?
Intentions to do Umrah during worship, worship Umrah while later required reading and reading prayers in a studio environment with acceptable seslendirilerek Umrah passengers to listen to their mobile phones to complete fully and consciously umrelerini İspatur made by the application of an audio guide. Umrah in construction, ihram, circumambulate, intentions and prayers are held during Sa'y and Umrah. Listen to the recitation of prayers and intentions, as well as Turkish and Arabic are meanings. Audio recordings are made as you can again.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less