Cevşen-ül Kebir
Aultoon Inc.
2.1 Varies with device
CEVŞENİN TAMAMINI OKUYUN
Yeni uygulamamız ile Hayrat Neşriyat'ın hazırladığı, Ahmed Hüsrev Efendi hattıyla yazılan, Cevşen-ül Kebir'i okuyun veya dinleyin.

CEVŞENİ DİNLEYİN
İhsan Atasoy hocanın ağzından cevşenin tamamını dinleyin.
(Bu özellik bazı cihazlar tarafından desteklenmeyebilir)

GELİŞTİRME AŞAMASINDA
Şu an görüntülediğiniz uygulama, her ne kadar bizim ekibimizin haftalarını almış olsa da sizin açınızdan tam verimli olmayabilir.
Bize gelen geribildirimlerin durumuna göre geliştirmeyi düşünüyoruz.

GÜNCELLEME PLANLARIMIZ
Sahabe ve Peygamberler uygulamamızı 4 kez güncellemek nasip oldu. Bu uygulamayı da daha fazla geliştirmek istiyoruz. Kısmet olursa, ekibimizin güncelleme planları arasında şu özellikler yer almaktadır;
-Türkçe ve İngilizce meali
-sayfa sayfa dinleme özelliği
-küçük ekranlı cihazlar için optimize etme
-kaldığınız yeri hatırlama
NOT: bu özellikleri geribildirimlere göre eklemeyi düşünüyoruz, fazla indirilmezse veya ilgilenilmezse geliştirilmeyebilir. (Bu durumda diğer uygulamalara odaklanabiliriz)

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Lütfen, uygulamada gördüğünüz hata veya eksikliği bize yazmada tereddüt etmeyin. Bir de, son olarak; uygulamayı 5 yıldız ile oylarsanız çok memnun oluruz. 😀

READ THE ENTIRE's amulet
Khairat Publications prepared with our new application, written by Ahmed Husrev Efendi line, read or listen Cevşen-ul Kebir.

NEW amulet LISTEN
Ihsan Atasoy listen to all the teacher's mouth when cevşen.
(This feature may not be supported by some devices)

DEVELOPMENT IN STEP
Application you are currently viewing, although our team has taken the week, though, may not be fully effective for you.
We intend to develop according to the situation of feedback from us.

UPDATING OUR PLANS
The Companions of the Prophet was bestowed to update and apply our four times. We want to develop more this application. If fortune, is located between the updated plans of our team the following features;
-Turkish And English meaning of
-page feature page to listen
-small optimizing for screen devices
remember where you -kale
NOTE: We hope to add these features based on feedback can be downloaded or more geliştirilme if not dealt with. (In this case we can focus on other application)

Contact us to MOVE
Please do not hesitate to write to us errors or omissions that you see in practice. And, finally; If the application with 5 stars we have been very pleased. 😀

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0.3 and up

...more ...less