GB Haber: Günün Başlıkları
KloudPeak Networks
2.4.7 5.6mb

Özel sistemi sayesinde 5 Saniye içersinde ilgi alanınızı keşfedip 1 saniyeden az bir sürede ilgi alanınıza giren haberleri size ulaştırır Günün Başlıkları herzaman size en iyisini sunmaya çalışır.
Günün Başlıkları’ile sadece Türkiyeden değil, dünyadan haberdar olun. TARAFSIZ, farklılık yaratan, en güncel ve en kaliteli haberlere anında ulaşırsın.
Günün Başlıkları sürekli güncellenen son dakika haberlerine anında ulaşmanızı sağlayar ve YORUM YAZABİLME özelliğiyle haberlere doğrudan telefonunuz üzerinden YORUM yazıp düşüncelerinizi paylaşın.
Günün Başlıkları haber uygulaması REKLAM içermez!

İşte Günün Başlıkları’in sizin için yaptıkları:
En kapsamlı ve tarafsız haber platformu. Günün Başlıkları ençok kullanılan haber kaynaklarındaki politikadan ekonomiye, sağlıktan spora birçok kategorideki milyonlarca haberi analiz eder ve anında size ulaştırır.
Farklı görüşlerden haber kaynaklarımızdan bazıları: AA,CNN,DHA, Sözcü, Habertürk, Milliyet,Hürriyet,Mynet,NTVSpor,Ajansspor,Sporx,Haberler.com,Ensonhaber,StarHaber Gazetesi,TRT Haber, ,Kanal7,Haber7, Türkiye Gazetesi,OdaTV…

Bazı yardımcı bilgiler:
Kategori isminin üzerine dokunup güncel haberlere anında ulaşabilirsiniz. Aynı işlemi sayfayı aşağı çekerek de yapabilirsiniz.
Kategori isimlerinin üzerine dokunup sağa sola sürükleyip diğer kategorilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ana ekranda sayfayı sağa doğru sürükleyip kategoriler arasında geçiş yapabilirsiniz.
Haberi okuduktan sonra sayfayı sağa doğru sürükleyip bulunduğunuz kategorinin ana sayfasına dönebilirsiniz.

Düşünceleriniz bizim için önemli
En iyi mobil tecrübeyi sizlere yaşatmak için yola çıkmış olan bizler için düşüncelerinizi duymak isteriz. Bize ulaşmak için:
Günün Başlıkları’i daha iyi yapabilmemiz için önemli olan değerli geri dönüşünüzü takdir ediyoruz!
Lütfen düşüncelerinizi bizimle paylaşınız: iletisim@kloudpeak.com

Günün Başlıkları’i bilgisayarınızda da takip edebilirsiniz.
www.gundem.me

Bizleri sosyal medyada da takip ediniz:
www.facebook.com/gundem.me

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3.3 and up

...more ...less