Seviye Dijital
Ihlamur Dijital Yayıncılık A.Ş.
1.1 Varies with device
Öğrencilerimiz Google Play ve Apple store dan Seviye Dijital uygulamasını mobil cihazlarına ücretsiz indirdirebilirler. Seviye uygulaması içiresindeki kütüphaneden isedikleri konu anlatım kitaplarına, soru bankalarına ve zenginleştirmelere kolayca ulaşırlar ve onlarca kitap ve defteri taşımalarına gerek kalmaz.

Özellikler:

- Seviye dijital içerisindeki binlerce video ses, link, ve animasyon kitapların içine yerleştirilmiştir. Bu zenginleştirmeler ile derslerin akışı daha zevkli hale getirilerek, konuların anlaşılması ve kalıcılığı artar.

- Uygulama içerisindeki gelişmiş arama özelliği ile bütün zenginleştirmelere kolayca ulaşılabilir.

- Öğrenciler sayfa içerisinde istediği yeri seçerek, zenginleştirmelerin de bulunduğu notlar ekleyebilirler.

- Boyama aracı ile sayfalar üzerine çizim yaparak not olarak kaydedebilir.

Students from the Apple Store and Google Play Level Digital applications you can download for free to your mobile device. They drink the application level in the library lecture books, question bank and has easy access to enrichment, and they do not have to carry books and notebooks.

Features:

- Level of thousands of digital video in audio, link, and animations are placed into the books. This enrichment courses and more enjoyable by making the flow, understanding and retention of subjects increases.

- All from within your application with advanced search features are easy to access enrichment.

- Students in the page where you want, choosing the enrichment also can add notes.

- Paint tool can save your notes by drawing on the page.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 4.0 - 4.1.1

...more ...less