LoL Akademi
Pamir Çevikoğulları
2.2.2 Varies with device
Türkiye serverına özel, ilk ve tek Türkçe League of Legends uygulaması: LoL Akademi. LoL ile ilgili aradığınız herşey artık burada!

+Haftalık Ücretsizler
Güncel olarak haftanın ücretsiz şampiyonlarını görebilir ve o hafta hangi şampiyonları ücretsiz olarak oynayabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu menüde ücretsiz şampiyonların RP ve IP bilgilerine ve görsellerine ulaşabilirsiniz.

+İndirimler
İndirimdeki ve ileri tarihlerde indirime girecek şampiyonları ve kostümleri görerek bu şampiyonların ve kostümlerin normal ve indirimli RP değerlerine ulaşabilir, resimlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca sadece Türkiye sunucusuna özel şampiyon ve kostüm indirimlerinden de bu özellikle haberdar olabilirsiniz.

+Haberler
Yurt dışı haberlerine nadir yer verirken Türkiye LoL arenasında ne olup ne bitiyor, hangi takım kapandı, hangi oyuncu hangi takıma transfer oldu, turnuva şampiyonu kim oldu, nerede hangi turnuva var, LoL'e ne yenilikler geliyor gibi Türkiye sunucusuyla ilgili haberlere ulaşabileceksiniz.

+Şampiyon Seçim Aracı
Bu menüde hangi şampiyona karşı hangi şampiyonu seçmelisiniz, hangisini seçmemelisiniz bilgisini bulabilirsiniz.

+ Server Durumu
Türkiye ve Avrupa Batı sunucusunun işlevselliği hakkında bilgiler alabilirsiniz.

- Riot Games materyalleri haricindeki tüm görseller Durlydesign tarafından yapılmıştır.

Server specific to Turkey, the first and only Turkish League of Legends application: lol Academy. lol about everything you're looking for is no longer here!

+ Weekly Free on
Champion of the week can see free-to-date and that you can learn to play as a free week which champions. In addition, the champions free RP and IP information in this menu, and you can reach today.

+ Discounts
Seeing champions and costumes will go on sale later date in specials and reach their normal and discount RP value of these champions and costumes, you can examine the pictures. In addition, only the champion of special deals and costumes Turkey server you may be particularly aware.

+ News
Foreign news on rare place, while Turkey ends what is happening lol arena, which the team was closed, in which the player was transferred to which team, who was the champion of the tournament, where what has tournament, lol, what innovations are coming, you will have access to news about Turkey server.

+ Champion Selection Tool
Against which you must choose which champion championship in this menu, you can find the information you need to choose which one.

+ Server Status
You can get information about the functionality of Turkey and the European West server.

- All images except Riot Games by Durlydesign materials.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3 and up

...more ...less