E-Briedis
M2 technologijos
1.0.4 Varies with device
E-Briedis programėlė yra pirma interaktyvių elektroninių knygų skaitymo aplinka Lietuvoje. Skaitydamas knygą (ar kt. leidinį) patenkink savo smalsumą ir gilink pažinimą: tekstinę informaciją gali papildyti filmukai, nuotraukos, garsai ir aktyvios nuorodos. Pilnai naudokis tuo, ką geriausio gali suteikti elektroninė leidinio forma!

- Skirtingomis spalvomis žymėk (apvesk arba pabrauk) įsidėmėtiną tekstą;
- Rašyk ir išsisaugok pastabas bei komentarus;
- Pažymėk puslapį vėlesniam skaitymui (bookmark);
- Rask reikalingą informaciją – pvz. suradęs nežinomą terminą, vienu paspaudimu perskaityk apie jį knygos gale;
- Ieškok informacijos pagal raktinius žodžius;
- Lengvai keliauk per puslapius.

Mūsų e-leidiniai labiausiai tinka mokymuisi – nauja informacija į smegenis patenka ne vien per regą, bet ir visas kitas jusles, todėl atsiminimui naudoji daugiau atminties rūšių – ne tik žodinę, bet ir vaizdinę bei emocinę. Interaktyvus mokymasis labiau įtraukia, motyvuoja smalsauti, sukelia papildomų emocijų, o galėjimas kiekvieną leidinį individualizuoti – padeda geriau įsiminti.

Leidinius skaityti ir naudotis pilnu interaktyvumu gali tik vartotojai, www.e-briedis.lt įsigiję licenzijas ir prisijungę prie savo paskyros.

Kilus techninėms problemoms, kreiptis tel. 85 2706479

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less