Ebook KemikTorbası StephenKing
MobilCini Mobil Teknoloji
1.0 Varies with device
Gerilim romanlarının efsane ismi Stephen King'den bir baş yapıt...

"Kemik Torbası"

"Ünlü bir yazar olan Michael Noonan karısının ani ölümüyle adeta hayata küser. Ne yaptığı işe, ne de çevresine karşı bir isteği kalmamıştır. Tüm bunlarınn yanında yaşadığı yalnızlık duygusu beraberinde bunalımları ve kabusları getirir. Her gece Sara Laughs adını verdikleri yazlık evlerini rüyalarında görür. Karşı koyamaz ve gider. Artık yeni bir hayata uyanacağını düşünmektedir. Ne var ki hiçbir şey göründüğü gibi değildir. O lanetli evde, kabuslarının birer gerçek olduğunu anlaması uzun sürmez. Burası, dünyanın bu cennet köşesi, aslında hayal ve gerçeğin birbirinden ayrılamadığı bir cehennemdir."

www.MobilCini.org tarafından hazırlanmış olan bu e-kitap sayesinde, kitabı henüz satın almadan içeriğine göz atabilir, kitap hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Unutmayın, bir kitabı kağıt sayfalarını parmaklarınızla çevirmeden ve o kokuyu içinize çekmeden okumuş sayılmazsınız.

Stephen King thriller from the legendary masterpiece ...

"Bone Bag"

"A famous writer, Michael Noonan his wife's sudden death almost life-odd. What his work, nor against the perimeter of a request left. All these Finn live with the loneliness along with depression and nightmares will return. Every night Sara Laughs name their summer house in his dreams sees. Against can resist and goes. now a new life matching is not expected. Yet nothing is as it seems it is. O cursed house, the nightmare of their real understand that will not take long. place in the world, this corner of paradise, in fact, dream and reality inseparable that is hell. "

With this e-book, which was prepared by www.mobilcini.org the book yet, you can browse the content without having to buy, you can get detailed information about the book.

Remember, your fingers turning the pages of a book of paper and read from it is still possible to soak up the smell.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.1 and up

...more ...less