Efe En Güzel Hayvanı Buluyor
Moralabs
1.0.4 Varies with device
Efe resim çizmeyi çok seven, çok hayal kuran bir çocuk. Kalemini hiç yanından ayırmıyor. Çocuklar için "Değerler Eğitimi"nin ilk hikayesi olan bu kitap, Efe'nin hayvanlarla olan eğlenceli yolculuğunu anlatıyor. Öğretmeni Efe’den en güzel hayvanı bulmasını istiyor. Bu yolculukta sen de Efe’ye yardım etmek ister misin?

Bu hikaye Çocuk Gelişim Uzmanı Nalan Aktaş Sönmez tarafından çocuklar için yazıldı. 4 farklı seslendirme sanatçısı tarafından seslendirildi. Çocuğunuz eğlenceli ses ve animasyonlarla hayvanları tanıyacak ve boyama yapacaktır. Profesyonel seslendirme sanatçılarıyla özel stüdyolarda saatlerce kayıt alınarak dikkatlice hazırlanmış bu kitap çocuğunuzun güzel Türkçe konuşmasını sağlayacaktır.

Çocuklara okumayı oyunlarla sevdiren kitap...

Yabancı klasik çocuk masallarından sıkılmadınız mı? Pamuk Prenses, Sindrella, Kırmızı Başlıklı Kız, Uyuyan Güzel, Rapunzel, Fareli Köyün Kavalcısı, Çizmeli Kedi, Hansel ve Gretel, Kurbağa Prens, Sihirli Fasulye gibi klasik masallar yerine Türk ve orijinal bir Türk masalı sizinle.

+++Bu versiyon 4 sayfa içerir, geri kalan sayfa ve oyunlar için açıklama içindedir.+++

Efe drawing very loving, very disappointed establishing a child. Just do not take any side of the pen. Children "Values ​​Education" is the first story of this book, which tells the fun ride with Efe animals. Teacher wants to find the best animals from Efe. On this trip you also want to help Efe?

This story is written for children by Child Development Specialist Nalan Sönmez Aktas. 4 different voiced by voice actor. To recognize animals with fun sounds and animations will make your child and painting. Private studio with professional voice artist carefully prepared this book will provide hours of recording on the beautiful Turkish speech for your child.

The game ended with the children reading books ...

Is Tired of the classic children's tale stranger? Snow White, Cinderella, Little Red Riding Hood, Sleeping Beauty, Rapunzel, The Pied Piper of Hamelin, Puss in Boots, Hansel and Gretel, The Frog Prince, instead of the classic fairy tale as an original Turkish and Turkish Beanstalk tale with you.

+++ This version contains 4 pages are in the description for the remaining pages and games. +++

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3 and up

...more ...less