AKTİVİST
MYSYS SOFTWARE SOLUTIONS
1.1.2 Varies with device
Oku, İzle, Dinle, Paylaş

Senin için hazırlandı, tadını çıkar!

Gelişim, değişim ve yenilenme konulu haber ve röportajların yer aldığı Aktivist Dergi, yayınladığı haber, röportaj ve köşe yazılarını tamamen özgün ve yazar imzalı olarak hazırlıyor. Türkiye’nin “değerler” ana temalı ilk interaktif dijital dergisi Aktivist “bazı şeyler parayla satılmaz” diyor ve bu sebeple ücretsiz olarak yayınlanıyor.
Her sayısında bir değeri mercek altına alan Aktivist, ayrıca kavramları ele aldığı bir de dosya hazırlıyor.

Aktüalite, iş yaşamı, kişisel gelişim, aktivizm ve genel kültür konularını “Değerler” prensiplerine dayandırarak işleyen Aktivist interaktif özellikleriyle de okurları için okuma eylemini bir deneyime dönüştürmeyi hedefliyor. Video ve müzik gibi medya içeriklerinin yer aldığı dergi; içeriklerinde yer alan kişi ve kurumlara ait web sitesi, sosyal medya hesapları ve e-postalar için de interaktif linkler veriyor. Aktivist, sayfalarında yer alan ürün, kitap ve bilet gibi yeniliklerin yer aldığı tanıtım sayfalarında da online satın alma imkanıyla sunuyor.
www.aktivistanbul.com adresiyle güncel haberleri paylaşan dergi, www.aktivistdergi.com üzerinden yayın yapıyor.

Read, Watch, Listen, Share

Was prepared for you, enjoy!

Development, change and renewal which includes news and interviews on Activist Magazine, which publishes news, interviews and signed as a columnist and writer is preparing completely original. Turkey's "values" the main theme of the first interactive digital magazine Activists "some things money can not be sold," he says, and therefore are published free of charge.
Activists value under the spotlight in each issue area, also is preparing a file in which the concepts discussed.

News, business life, personal development, activism and general cultural issues "Values" basing on the principles of activists working with interactive features for readers with an experience of reading aims to transform the action. Where media such as video and music magazines; individuals and institutions involved in content to the web sites, social media accounts and e-mails for giving interactive links. Activist, in the pages of the product, where the introduction of innovations such as books and tickets on the pages with the possibility of buying online offers.
Share www.aktivistanbul.co address up to date with the news magazine, is not transmitted via www.aktivistdergi.co.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less