Fizilal Kuran Tefsiri v2
Beyazıt Kölemen
1.6 Varies with device
Her müslümanın hatta hangi dinden olursa olsun her insanın hayatında ilk başlarda okuması gereken ve ama mutlaka okuması gereken günümüz diline göre çok akıcı ve anlaşılması kolay her eve mutlaka gerekli bir islam rehberidir.

Seyyid Kutup tarafından yazılmıştır. Seyyid Kutup son dönemin islam alimlerinden bir kimsedir.İslam davasını canını ortaya koyarak savunmuş ve şehadetle mükafatlandırılmıştır.Tefsir,günümüz insanın sosyal,siyasi ve çağın gerekliliğine göre ayet-i kerimelerin manalarını izah etmektedir.

Güncellemeler

+ Arama özelliği artık çalışıyor :)
Sure içerisinde herhangi bir kelimeyi veya ayet numarasanı yazarak hızlıca aradaığınız bilgiye veya ayete ulaşabilirsiniz.

+ Sure okurken not tutma özelliği eklendi

+ Son kaldığım yer özellği eklendi.

Every Muslim, no matter what their religion or even the life of every human being and should be read in the beginning, but by the very fluent in the language of today's must-read and easy to understand guide for every home with an Islamic absolutely necessary.

Posted by Sayyid Qutb. Islamic scholar Sayyid Qutb in the last period by putting forward a defense of his life and martyrdom mükafatlandırılmıştır.Tefsir kimsedir.İslam case, today's social, political, and according to the necessity of the age mana verses are explained.

Updates

+ The search feature works now :)
Numarasanı quickly by typing a word or verse in Sura aradaığınız any information or can verse.

+ Sure reading the note-taking feature added

+ Added new feature, in my last stay.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less