İbni Teymiyye (Dua Ve Tevhid)
NS-SOFT
1.0 Varies with device
İslami kütüphanemizin bir diğer eseri olan Şeyhul'l-İslâm İbn Teymiyye 'nin (Dua Ve Tevhid) adlı eseri yer almaktadır.

'Mürai (gösteris için ibadet eden) 'Iyyake na'budu-yalniz Sana ibadet ederiz' ilkesini gerçeklestirememistir. Ucub eden (nefsini ilah edinen) kimse ise 'Iyyake nestain-yalniz Senden yardim dileriz' ilkesine hakikat kazandiramamistir. Kim 'Iyyake na'budu' ilkesini gerçeklestirmeyi basarirsa riyadan kurtulur. Kim de 'Iyyake nestain' ilkesini pratige geçirebilirse o da ucub sinirlarindan çikar.'


Özellikler
***********
* Yazı boyutunu istediğiniz oranda büyütüp küçültebilirsiniz

* Açıklamaları okurken açıklama yazısının üzerine uzun basarak tam ekran olarak okuyabilirsiniz


******** Böyle bir projeyi neden başlattık ********

Görüyoruzki dini hazine niteliğinde birçok kitap ücretli olarak satılıyor veya çeşitli nedenlerden ötürü bu kitaplardan herkes faydalanamıyor.
Başlatığımız bu proje sayesinde bunun önüne geçip herkese tamamen ücretsiz olarak bu kitaplara erişebilme imkanı sağlıyoruz.
Biz de bu yüzden bu projeyi tamamen ücretsiz olarak hazırladık ister yolda ister evde telefonunuzu açıp bu kitapları telefonlarınızda okuyabilirsiniz ve
bu sayede birçok islam aliminin eserlerinden herkes çok kolay bir şekilde bu kitapların içeriğine erişip faydalanabilir.
Tüm çalışanlarımızla beraber yeni kitapları mobil ortamda yayınlamaya devam edeceğiz. Ayrıca Sizin istediğiniz bir kitap varsa yorum bölümünden yada nssoft2015@gmail.com adresimize mail atıp bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

Islamic library, which is another piece of our Şeyhul'l-Islam Ibn Taymiyyah's (Prayer and Unity) is located in his work.

'Murau (praying for shows)' We worship you Iyyak was na'bu-only 'policy is gerçeklestirememis. Freak who (deity of the soul) is one 'Iyyak the Nesta-only Senden aid apologize' is kazandiramamis reality principle. Kim Iyyak was na'bu 'is aimed at implementing the principle of success rid of hypocrisy. Who said 'Iyyak to Nesta' principle into practice can be spent in a freak or exit the borders. "


Features
***********
* Text can be resized on the size ratio you want

* Descriptions of pressing long on reading captions can be read in full screen


******** ******** We started to do such a project

Görüyoruz that many books are sold due to various reasons or religious nature as paid in the treasury does not benefit anyone from this book.
Başlatığı us provide the opportunity to access these books absolutely free to anyone who passes in front of it with this project.
We so you can read this book in your project completely open your phone at home or on the road and want to have prepared a free phone
so that everyone in the works of many Islamic scholars can make a very easy way to access the content of this book.
new books with our all employees will continue to publish in the mobile environment. Also, if you want your book will be enough to let us throw our e-mail address in the comment section or my nssoft2015@gmail.co.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3 and up

...more ...less