İbni Kayyim(Medaricus-Salikin)
NS-SOFT
1.0 Varies with device
İslami kütüphanemizin bir diğer eseri olan İbn Kayyım el-Cevziyye’nin Medâricu’s-Sâlikîn adlı eser inanç meselelerini inceleyen bir kitaptır. Burada şunu belirtmemiz uygun olur ki, günümüzde akîde dinin temel rüknü olmasına rağmen Müslümanların kalbinden silinmeye yüz tutmuştur. İşte bu kitapta, İbn Kayyım el-Cevziyye, Kur’ân’a dayanarak imanın gerçek manalarını ve ibâdetin sağlam esaslarını açıklamaktadır. Eseri bu yönleriyle Kur’an ve sünnete dayalı tasavvufun nasıl olması gerektiğini ortaya koymaktadır.

- Yazı boyutunu istediğiniz oranda büyütüp küçültebilirsiniz

- Açıklama ekranındaki yazıların üzerine uzun süreli basılı tutarak tam ekranda okuyabilirsiniz.

******** Böyle bir projeyi neden başlattık ********

Görüyoruzki dini hazine niteliğinde birçok kitap ücretli olarak satılıyor veya çeşitli nedenlerden ötürü bu kitaplardan herkes faydalanamıyor.
Başlatığımız bu proje sayesinde bunun önüne geçip herkese tamamen ücretsiz olarak bu kitaplara erişebilme imkanı sağlıyoruz.
Biz de bu yüzden bu projeyi tamamen ücretsiz olarak hazırladık ister yolda ister evde telefonunuzu açıp bu kitapları telefonlarınızda okuyabilirsiniz ve
bu sayede birçok islam aliminin eserlerinden herkes çok kolay bir şekilde bu kitapların içeriğine erişip faydalanabilir.
Tüm çalışanlarımızla beraber yeni kitapları mobil ortamda yayınlamaya devam edeceğiz. Ayrıca Sizin istediğiniz bir kitap varsa yorum bölümünden yada nssoft2015@gmail.com adresimize mail atıp bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

Islamic library is a book examining our other work which Ibn Qayyim al-Cevziyye the work of faith by doing Medâricu's-salıkk. Here we have to say that would be appropriate, although today has kept the basic pillar of religion in flux to be erased from the hearts of Muslims. Here in this book, Ibn Qayyim Al-Jawziyya explains the true meaning of faith and worship based on the solid principles of the Quran. His work reveals how Sufism should be based on the Quran and the Sunnah of these aspects.

- You can enlarge or reduce the font size you want to rate

- You can read the writing on the long-term Statement by holding down a full screen display.

******** ******** We started to do such a project

Görüyoruz that many books are sold due to various reasons or religious nature as paid in the treasury does not benefit anyone from this book.
Başlatığı us provide the opportunity to access these books absolutely free to anyone who passes in front of it with this project.
We so you can read this book in your project completely open your phone at home or on the road and want to have prepared a free phone
so that everyone in the works of many Islamic scholars can make a very easy way to access the content of this book.
new books with our all employees will continue to publish in the mobile environment. Also, if you want your book will be enough to let us throw our e-mail address in the comment section or my nssoft2015@gmail.co.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less