Ses Kodlu Kur'an
Omer Asir
1.0 Varies with device
14 asır önce Allah(cc)'nun tüm insanlığa bir kurtuluş reçetesi olarak indirdiği yüce kitabımız Kur'an-ı Kerim, esas metni sabit kalmak üzere günümüze kadar pek çok farklı şekilde okuyucusuna sunulmuştur.
El yazmalarından, bildisayar hatlılarına, Mealli'sinde, tecvidlisine...

Şimdi de Dünya'da ilk kez yeni nesil akıllı telefonlarla etkileşimli olarak okuyup dinleyebileceğiniz Ses Kodlu Kur'an-ı Kerim ile 14 asır önce indirilen yüce kitabımızı artık daha kolay anlayacak ve okuyacaksınız.

Bu Kur'an-ı Kerim'de her ayetin sonuna o ayete özel bir Kare Kod bulunmaktadır. Bu kodu akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak yüklediğiniz bu program aracılığı ile okuttuğunuzda, o ayeti başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan telefonunuzdan dinleyebilirsiniz.

Dilerseniz sadece o ayeti ya da okutulan ayetten itibaren sure sonuna kadar dinleyebileceğiniz gibi Kur'an-ı Kerim öğrenmede ve ezberlemede büyük kolaylık sağlayacak şekilde ayeti tekrarlatabilirsiniz.

Yine aynı şekilde her sayfanın üst kısmında bulunan, bulunduğu sayfaya ait sayfa kodunu okuttuğunuzda o sayfayı telefonunuzdan dinleyebilirsiniz.

Bu özel Kur'an-ı Kerim ve akıllı telefununuza yükleyeceğiniz program sayesinde, İhsan Atasoy'dan Abdussamed'e, Hussari'den Kabe imamlarına kadar dünyadaki meşhur hafızların sesinden üstelik makamlı ve talimli seçenekleri ile dinleyebilirsiniz.

Ayrıca bu program ile Ses Kodlu Kur'an-ı Kerim olmadan da Sureleri ve Cüzleri istediğiniz hafızdan dinleyebilirsiniz.

14 centuries ago, Allah (SWT) 's prescription for salvation to all mankind hath exalted the Holy Book, the Quran, the text is based on a fixed reader to stay up to the present is presented in many different ways.
Manuscripts, bildisayar hatlılarına, Mealli'sinde, tecvidlisine ...

Now, for the first time in the world to read and listen to the new generation of smart phones to interact with Audio Coded Quran 14 centuries ago is now easier to understand and you will read the book to the sublime.

The end of each verse in the Quran that this verse has a special frame code. This code via a smart touch in your call for free this program you installed, then you can listen to your phone without the need for anything other than the text.

If you'd like only he taught in verse or verses from the Koran as the period of time you can listen to the end of a great convenience to learn and memorize the verse can repeat that.

In the same way at the top of each page, the page where you touch the code of the page that page you can listen to your phone.

This program will install a special thanks to the Holy Quran and smart telefununuza, Ihsan Atasoy'dan Abdussamed'e, Hussari'den Kaaba imams and practice as much with the options in the world famous chancellor also listen to the sound of guards.
 
In addition, this program is coded with the sound of the period and the Canons of the Holy Quran without hafızdan you want to listen to.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less