Şifa Salavatları ve Dualar
The Sun App Developers
25.2 Varies with device
Şifalı Salavatlar uygulaması ile Sevgili Peygamber Efendimiz(s.a.v) salavat getirebilir ve Şefaatine inşallah nail olabiliriz. Bir çok kişiye şifa ve ilaç olmuş bu buyuk salavatlar bu eserde sizlere sunulmuştur. Ve Sayaç uygulaması ilede Zikrini edeceğiniz Salavatı girerek getirmiş olduğunuz salavatı unutmanıza mani olur ve zikiri bitirdiğinizde şifasına inşallah nail olursunuz. Salavatı Munciya ve diğer salavatlar bu eserde bir araya getirilmiştir. Bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz canı gönülden. Eksiklerimi email yolu ile ileterek uygulamanın daha iyi hizmet vermesini sağlıyabilirsiniz.

Şifa Salavatları ve Dualar Uygulama Özellikleri:

1. Sürekli Adminler tarafından Güncellenen Dualar ve yeni hadisler içerir.
2. İlerleyen zamanlarda yeni katagoriler altında daha çeşitli dualarıda uygulamamıza ekliyeceğiz.
3. NFC fonksiyonu ile istediğiniz duayı elinizdeki NFC etiketlerine yazabilirsiniz daha sonrada etiketi uygulamaya okutup kolaylıkla ilgili duaya anında ulaşabilirsiniz.
4. Uygulama içerisinde Engelli arkadaşlarımız içinde Otomatik Okuma fonksiyonu eklenmiştir. Okuma işleminde Text to Speak Engine kullanılmıştır. Arapça okunuşlarında biraz problem olabilir.
5. 100 aşkın dua ve sürekli güncellenen dualar.
6. İstenilen duaya mesaj bırakabilirsiniz.
7. Yeni Dua Bildirim mesajları eklenmiştir.

Şifa Salavatları ve Dualar Reklam Poliçesi:

Şifalı Dualar Uygulamasının devamlı olarak güncellenebilmesi ve Sunucu masraflarının karşılanabilmesi için. Uygulamamız reklamlı olarak tasarlanmıştır. Şimdiden anlayışınız için teşekkür ederim.

Medicinal applications with Salavat dear Prophet (s.a.v) Salavat and we can nail that can bring hope to intercede. A lot of people in this big Salavat healing and medicine has been presented to you in this work. The counter and it prevents you forget you have brought Salavat Salavat enter the message you'll nail you to the remembrance and hope for healing when you finish remembrance. Salavat Salavat other Muncie and were brought together in this book. Thank you for supporting us heart and soul. You'll be able to give better service to the application via email by forwarding my weaknesses.

Healing Prayers Salavat and Application Features:

1. Prayers are constantly updated by Admins and new hadith.
2. We added more variety in your prayers our application under the new category in later times.
3. You can write to NFC tags in your hand that you want to pray with NFC function, you can then apply the label to be easily read out immediately to pray about.
4. Automatic reading function has been added in our disabled friends within the application. Speak to Text Engine is used in the reading process. reading in Arabic could be some problems.
5. Over 100 prayer prayers and constantly updated.
6. You can pray to the desired message.
7. New Prayer notification messages have been added.

Healing Prayers Salavat and Advertising Policy:

Healing Prayers Applications can be updated in order to meet the continuous and server costs. Our application is designed to be with ads. Thank you in advance for your understanding.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less