Şairlerden Şiirler
SoftCoder
4.2 Varies with device
Birçok şaire ait binlerce şiiri bir arada bulabileceğiniz uygulamamız ,internet bağlantınız olmadan da şiirleri her yerde okuyabilmenizi sağlar. Uygulamamız içerik olarak marketin en kapsamlı şair şiir uygulamalarındandır.

Paylaşım özellikleriyle whatsup ,mesaj,mail,facebook gibi ortamlarda arkadaşlarınıza da beğendiğiniz şiirleri gönderebilirsiniz. Uygulama içi beğeni listesiyse kendi beğeni kütüphanenizi oluşturmanız mümkün.

Uygulamada Ahmed Arif Ahmet Kutsi Tecer Ahmet Telli Aziz Nesin Bedri Rahmi Eyüboğlu gibi ünlü şairlerin yanısıra Can Yücel Cahit Külebi Cahit Sıtkı Tarancı Cemal Süreya Faruk Nafız Çamlıbel Fazıl Hüsnü Dağlarca ve bunun gibi birçok şairin şiirlerine yer verilmiştir.

Şair ve Şiir çeşitliliği ara güncellemelerle arttırılmaya devam edilecektir.

Many poets belonging to our application you'll find thousands of poems together, even without an internet connection allows you to read poetry everywhere. Applications store our content as one of the most comprehensive application poet poetry.

Share properties with WhatsUp, message, mail, in environments such as Facebook can send to your friends on your favorite poem. If the list is possible to create your own liking liking app library.

In practice Ahmed Arif Ahmet Kutsi Tecer Ahmet Telli Aziz Nesin Bedri Rahmi Eyüboğlu as Can Yücel Cahit Külebi as well as the famous poet Cahit Taranci Cemal Süreya Nafiz Çamlıbel Fazil Husnu Mountains, and is given to many a poet's poetry like that.

Poet and Poetry diversity will continue to be enhanced search updates.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3 and up

...more ...less