Aşka Gittim Dönmeyeceğim
Endülüjans Teknoloji
0.1 Varies with device
"Bazen kendim gibi insanlar aradığım hissine kapılıyorum. Saçma sapan bir Türk filminde birden gözyaşları akan bir erkek mesela. Bazen saatlerce yataktan kalkamadan güzel bir rüya görmeye çalışan bir adam. Bir çocuk gibi hayaller kurmanın güzelliğini bilen birileri. Belki de varsınız, sokaklarda birbirimize değerek yürüyoruz, aynı lokantada yemek yiyoruz, aynı mağazadan alışveriş yapıyoruz.
Ama bir o kadar da yabancıyız birbirimize, bir o kadar ayrıyız birlikte olabilmekten. Sevmek de böyle değil mi. Aynı olabilme savaşı. İki farklı insanın ruhlarını ve bedenlerini tek yapabilmek kavgası... Aşk bir savaş bence, galip gelmenin mağlup olmaktan geçtiği bir savaş. Sevebilmeye çalışmamız kendi aynımızı bulma derdimiz. Sanki yüzümüzde ancak sevince çıkan maskelerimiz var. Her sevmemizde bir maskeyi kaldırıyoruz karşımızdakinden. Altında kendi yüzümüzün olmasını umarak. Bir süre sonra o maskenin bizim yüzümüzü kapatmadığını görüyoruz, aşk bitiyor, çünkü yeni bir maskenin peşine düşmemiz gerektiğini biliyoruz.
Ben bunu sende öğrendim, maskelerin altına bakmamız gerektiğini sen öğrettin bana. Tabi ki sonundaki büyük hayal kırıklığını da sende yaşadım. Sen de benim maskemin altındakini merak etmiştin, bunu kendine itiraf etmek zor olsa da ben sensiz geçen nice günlerden sonra bunu artık delikanlı gibi söyleyebiliyorum kendime."
*
Adem Özbay'ın "Aşka Gittim Dönmeyeceğim" romanının tamamını ücretsiz olarak buradan okuyabilirsiniz.
Aşka gidip de hiç dönmeyenler için...


*
Satın Almak İçin:

DR
http://www.dr.com.tr/kitap/aska-gittim-donmeyecegim/adem-ozbay/edebiyat/roman/turkiye-roman/urunno=0000000368389

Kitapyurdu
http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=582977

İdefix
http://www.idefix.com/kitap/aska-gittim-donmeyecegim-adem-ozbay/tanim.asp?sid=QXIFYP00SG8GU3BWGFEE

*

Yazara ulaşmak için:
Adem Özbay
www.facebook.com/yazar.ademozbay
www.twitter.com/ademozbay
www.ademozbay.com


*

Endülüjans İnternet Hizmetleri 2013 ©

"Sometimes I like the people I'm looking for I have the feeling. Nonsense, a Turkish movie more tears flowing a man, for instance. Sometimes the hours get out of bed without a beautiful dream to see a guy running. As a child dreaming of the beauty Someone who knows. Maybe you are next on the street to each other, touching're walking , we eat in the same restaurants, shopping stores are doing the same.
But a not-so-strangers to each other, to be together just as we are divided. Love is not like that. The war may be the same. Two different people's souls and bodies to make one fight ... I think love is a war, a war that had prevailed now being defeated. To be able to love our work and find our own but we are concerned about. If the mask on our face, but we have joy. We remove a mask against the one we have all our love. Hoping to be under our own face. After a while, we see that the mask off our faces, love ends, a new mask because we know that we need to pursue.
I learned it from you, that we must look beneath the mask you taught me. Of course at the end you've had a big disappointment. You said you wondered what the bottom of my mask, though I have to admit it to himself, without you as nice lad After days I can say it myself now. "
*
Adem Ozbay's "Love will not be back I went to" free the entire novel can be read here.
For those who love to go and never come back ...


*
Buy for:

Dr.


Kitapyurdu
http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=582977

Idefix
A http://www.idefix.com/kitap/aska-gittim-donmeyecegim-adem-ozbay/tanim.asp?sid=qxıfyp00sg8gu3bwgfe

*

To reach the author:
Adem Ozbay
My www.facebook.co / yazar.ademozbay
My www.twitter.co / ademozbay
My www.ademozbay.co


*

Endülüjans Internet Services 2013 ©

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.1 and up

...more ...less