Decoroom
Pawel Lenicki
1.6 67.0mb

PAKIET STANDARD

Pakiet Standard to indywidualny projekt mieszkania, bogaty wybór materiałów i lokal wykończony pod klucz w konkurencyjnej cenie.

Pakiet Standard jest szczególnie polecany osobom które chcą sprzedać lub wynająć swoje mieszkanie. Niewielkim kosztem podniosą Państwo standard mieszkania, a tym samym jego wartość.

Gwarantujemy bardzo dobrej jakości materiały polskich i zagranicznych producentów (Porta, Koło, Paradyż, Tubądzin, Opoczno) oraz profesjonalne wykonawstwo. Dzięki nam oszczędzisz czas i pieniąd

PAKIET PREMIUM

Pakiet Premium przygotowany został dla wymagających klientów, ceniących wysoką jakość materiałów, nowoczesny design i wysmakowane detale. Szczególnie polecamy go osobom, które kupiły mieszkanie w stanie surowym lub z rynku wtórnego.
Pomożemy Państwu dobrać materiały do danego wnętrza, zaproponujemy ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Nie musicie Państwo tracić czasu na szukanie asortymentu w sklepach. W naszym biurze dobierzemy podłogi, płytki, drzwi i sanitariaty.

LISTA REALIZACJI

Przygotowana została lista realizacji w oparciu o schematyczną mapę.

ŁAZIENKA 3D

Jako przykładową realizację predstawiamy Państwu model łazienki którą można obejżeć po nakierowanu urządzenia na logo Decoroom

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less