Zirve Yayinlar
Betül YILMAZER
4.0 Varies with device
Sınav sistemindeki değişiklikleri yakından izleyen Zirve Yayınları, her yeni sınav sistemine en kısa sürede uyum sağlayarak, piyasada her zaman güncel kalmaktadır. Bütün sınıflarda her zaman yenilikçi yönüyle yeni ürünler çıkaran ve her zaman kendini yenileyen Zirve Yayınları, her gün değişen ve gelişen eğitim dünyasında güvenilir kaynak olmaktan asla ödün vermemektedir.

Zirve Yayınları' nın, dikkat çeken bir özelliği de tüm dökümanlarının bir bütünlüğünün olmasıdır. MEB müfredatına paralel ilerleyen Konu Anlatımlı Kitaplar, Soru Bankaları, Konu Testleri ve Denemeler birbirini tamamlayan bütünü oluşturmaktadır. Tüm dökümanlar arasındaki bu konu paralelliği, öğretmenin öğrenciyi yakından izlemesini sağlamaktadır. Bu sayede öğretmen öğrencinin eksiğini kolayca tespit ettiğinden, eksikliğin giderilmesi için öğrenciye konu tekrarı yapma olanağı bulmaktadır.

Zirve Yayınları, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi önünüze seriyor. Artık dilediğiniz ürünü dilediğiniz zaman seçin, dilediğiniz zaman çözün, dilediğiniz zaman bitirin.

Zirve Yayınları’ nda, herkes aradığını bulacak, istediğini alacak.

Her türlü dilek ve şikayetleriniz için bize ulaşacağınız mail adresi mobil@surategitek.com

Changes in the examination system followed closely Summit Publications, adapting to each new examination system as soon as possible, always stay current on the market. New products all the time and always brings an innovative direction in all classes renewing Summit Publications, never compromise being reliable source in changing and evolving world of education every day.

Summit Publishing 's, a striking feature is the lack of integrity of the entire document. Subject Anlatımlı running parallel to the Ministry of Education curriculum, books, question banks, Subject Tests and Trials constitute the entire complement each other. All documents are parallels between these issues, providing the teacher's students are closely monitoring. In this way the teacher is the student's missing can be easily identified, subject to remedy the lack of students is the opportunity to find again.

Summit Publishing, lays everything you need in front of you. Now select the product you want at any time, resolve at any time, to end at any time.

Summit Publishing 's, everyone will find what you seek, you will get what you want.

You can contact us for any requests and complaints My e-mail address mobil@surategitek.co

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less