Hz. Mevlana Şiirleri
Zyna Mobile
1.3 Varies with device
Hz. Mevlana'nın hayatı, tüm insanlığa yol gösterir nitelikteki özlü sözleri ve en önemli şiirleri...
*****************************************************************
VİRÜS KESİNLİKLE YOKTUR.

Arkadaşlar, sizlere bedava ve reklamsız uygulamalar sunabilmek için reklam politikamızı değiştirme kararı aldık. Artık uygulamalarımızın içerisine reklam almıyoruz. Sadece masaüstüne zararsız bir kısayol ikonu ekleniyor. 
Bu kısayol bir uygulama değildir. Dileseniz bu kısayolu hiç kullanmadan silebilirsiniz. Silmek için tutup çöp kutusuna sürüklemeniz yeterlidir.

Bazı antivirüs uygulamaları bu reklam biçimini virüs olarak nitelendirebilir fakat uygulama izinlerinden de anlaşılabileceği gibi reklam sadece kısayol eklemektedir. 

Anlayışınız için teşekkürler, unutmayın yorumlarınız ve yıldızlarınız bizi daha fazla bedava uygulama yapmak konusunda cesaretlendiriyor ve motive ediyor. 
*****************************************************************


Lütfen puan vermeyi ve yorum yapmayı unutmayın. Puan ve yorumlarınız bizi daha doğru ve kullanışlı uygulamalar yapmaya yönlendirecektir.

Teşekkür ederiz...

This application is brought to you totally free with the help of search monetization. I have opted to use this to be able to keep creating more free apps for you. Please note that with this app you will receive a few search points on your device, all are easily deleted or replaced. Thank you for your understanding.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less