Can Yücel ve Şiirleri
Zyna Mobile
1.4 Varies with device
Can Yücel'in hayatı ve şiirlerini bu uygulamada bulabilirsiniz. Can Yücel'i daha yakından tanıyın.

*****************************************************************
VİRÜS KESİNLİKLE YOKTUR.

Arkadaşlar, sizlere bedava ve reklamsız uygulamalar sunabilmek için reklam politikamızı değiştirme kararı aldık. Artık uygulamalarımızın içerisine reklam almıyoruz. Sadece masaüstüne zararsız bir kısayol ikonu ekleniyor. 
Bu kısayol bir uygulama değildir. Dileseniz bu kısayolu hiç kullanmadan silebilirsiniz. Silmek için tutup çöp kutusuna sürüklemeniz yeterlidir.

Bazı antivirüs uygulamaları bu reklam biçimini virüs olarak nitelendirebilir fakat uygulama izinlerinden de anlaşılabileceği gibi reklam sadece kısayol eklemektedir. 


Anlayışınız için teşekkürler, unutmayın yorumlarınız ve yıldızlarınız bizi daha fazla bedava uygulama yapmak konusunda cesaretlendiriyor ve motive ediyor. 
*****************************************************************


Uygulama güncellendi, şiirler genişletildi, şiirlerinden ve konuşmalarından güzel sözleri ve anektodları da ekledik.

Keywords: şairler, şiirler, edebiyat, kitap, şiir

This app is supported via search. Please note that the following will be added to your device once you download the app – Search icon, bookmark link and browser homepage. You can delete/replace these search points easily. This is a way to make money from this app and giving it to you for free. Thank you for your understanding.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less