T-Audiolibrix
T-Mobile Czech Republic, a.s.
4.5.0 Varies with device
Audioknihy vám nabízejí volnost – můžete "číst ušima", tedy můžete "číst" vždy a všude.
Aplikace T-Audiolibrix (edice T-Mobile) slouží k poslechu audioknih ve vašem mobilu nebo tabletu. Dostali jste od T-Mobile audioknihu nebo jste si nějakou objednali přes portál FRAG – www.frag.cz? Potom svou Knihovnu audioknih najdete právě zde. Audioknihy pro vás namlouvají profesionálové se skvělým hlasem a interpretací, což vám zaručí fantastický zážitek.
V naší nabídce naleznete přes 1 700 titulů, zejména v českém a slovenském jazyce, ale nechybí ani několik titulů v angličtině a němčině.

HLAVNÍ INFORMACE O APLIKACI
- aplikace je propojena s účty na portálu FRAG – nové audioknihy koupíte na www.frag.cz – a pro T-Mobile zákazníky navíc se slevou!
- má velmi moderní a přehledné uživatelské rozhraní

Audiobooks offer you freedom - you can "read ears," so you can "read" always and everywhere.
Applications T-Audiolibrix (edition T-Mobile) used to listen to audiobooks on your phone or tablet. Did you receive from T-Mobile or audiobook you've ordered a portal through FRAG - www.frag.cz? Then my audiobook library is right here. Audiobooks for you delude professionals with a great voice and interpretation, ensuring you a fantastic experience.
We offer over 1,700 titles, mainly in the Czech and Slovak language, but there are also a few titles in English and German.

HOME INFORMATION ABOUT THE APPLICATION
- The application is connected with accounts on the portal FRAG - new audiobook to buy www.frag.cz - and T-Mobile customers extra discount!
- Has a very modern and clear user interface

Content rating: Teen

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less