Katalog MICE
iPublishing, s.r.o.
1.0.1 136.0mb

Katalog konferenčních míst na jižní Moravě a ve městě Brně

Katalog Moravia Convention Bureau nabízí přehled konferenčních míst na jižní Moravě a ve městě Brně. Tento nástroj Vám pomůže snadno najít vhodné místo pro Vaši akci. Můžete vybírat z nabídky velkých konferenčních sálů s kapacitou více než 1000 účastníků a také z nabídky menších seminárních hotelů. Pro lepší orientaci v aplikaci Vám slouží seznamy řazené dle abecedy, podle kapacity a podle obce. 

Morava Convention Bureau, kongresová kancelář je dále připravena poskytnout pomoc organizátorům a nabízí nezávislé komplexní informace pro plánování kongresů, konferencí, obchodních jednání a incentivních akcí na jižní Moravě a ve městě Brně.

Zakladatelé a jediní členové kongresové kanceláře jsou Jihomoravský kraj, Statutární město Brno a Svaz obchodu a cestovního ruchu České republiky. MCB je členem národní organizace Czech Convention Bureau a mezinInternational Congress and Convention Association (ICCA)

Tato aplikace byla vydána za finanční podpory Czech Convention Bureau.

Moravia Convention Bureau, kongresová kancelář, kongresy a konference na jižní Moravě a v Brně veletrhy Brno, veletrhy jižní Morava, kongresové hotely

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less