XL Magazin
Android Heaven
1.0 Varies with device
Oluşumunda ve yayımlanma sürecinde yaşanan coşku ve peşinden süregelen heyecanlar; XL Magazin'e daima en iyiyi hedefleme yönünde güç veriyor. Eğer yayın, heyecanla oluşturulmuş içeriğinin gücünü kapağında hissettirebiliyor, içinde defalarca okunup, hecelenecek heyecanlar bırakıyorsa kulvarının çok üstünde bir paye almış demektir.
XL Magazin, bu payeyi hak etmek için sayısız adım attı ve standart temalarla kilit altında tutulan zihinleri evrenin derin ve güzel sırlarıyla tanıştırdı.

XL Magazin; aktüel haberleri, gündem yaratan röportajları, sanata ve kültürel faaliyetlere desteği ile ayrıcalıklı bir yayın olmanın gururunu; sayısı gün geçtikçe artan okuyucularıyla paylaşıyor.

Aylık periyotlarla yayın hayatını sürdüren XL Magazin Dergisi; Akdeniz kadınları için apayrı bir soluk olmanın ötesinde erkeklerin de beğeniyle takip ettiği bir yayın. Tüm Akdeniz bölgesine Merkez Dağıtım aracılığıyla ulaştırılan XL Magazin; yeni sayısı için yepyeni hazırlıklar içerisinde. '5000' adet basılan yayınımızın 2500 adedi başta AVM'lerde, D&R, Joystore, Remzi Kitabevi olmak üzere tüm bayilerde okuyucularıyla buluşmaktadır.

Geri kalan 2500 adet ise 600 tane VIP kadın, üst düzey yetkililere, iş adamlarına, banka müdürlerine, Antalya'daki tüm cafe, kuaför salonları ve büyük otellerin lobilerine ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Experienced in the creation and dissemination of enthusiasm and excitement continued after; XL Magazine, always powering towards the best target. If broadcast, you can feel the power of the excitement generated content cover, read many times over, eagerly leaving the lane if it means going to spell it received a distinction at the very top.
XL Magazine, took numerous steps in order to deserve this distinction, and the universe's mind kept under lock and key with standard theme introduced by the deep and beautiful glaze.

XL Magazine; current news, interviews, agenda setting, proud to be an exclusive publication with the support of arts and cultural activities; Despite an increasing number of days to share with readers.

Continuing its XL Magazine Magazine Launched at monthly intervals; Beyond being a distinct pale of men to women in the Mediterranean followed by a publication appreciation. Delivered through the Mediterranean region to the Central Distribution XL Magazine; in preparation for the new brand new number. '5000' number printed in the publication of our first shopping center in 2500, D & R Joystor to are met with readers of all dealers, including Remzi Bookstore.

The rest of the 600 VIP 2500 women, senior officials, businessmen, bank manager, all in Antalya, cafe, hairdresser and large hotel of the lobby are shipped free of charge.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less