Kurban Rehberi
İSMAİLAĞA - BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
3.1 Varies with device
Kurban bayramı dışında da adağıyla, akîkasıyla, şükür, sadaka gibi nafileleriyle yılın 12 ayı boyunca devam eden kurban ibâdeti, beraberinde bazı şartlar ve pek çok soruyu da getirmekte.

İsmailağa Fetva Heyetinin katkılarıyla hazırlanan bu Kurban Rehberi, kurban ibâdetini yerine getirmek için gerekli şartları her yönüyle içerirken, en çok sorulan sorulara da cevap veriyor.

İsmailağa Kurban Rehberi bu haliyle kurban öncesi bir başvuru kaynağı olurken, kurbanınızı bağışlayabilmeniz için de size bir kısa yol sunuyor.

İsmailağa Kurban Rehberi İçeriği:
★ Kurban Hakkında Âyetler
★ Kurban Hakkında Hadîsler
★ Kurban Hakkında Çeşitli Bilgiler
★ Kurban Konulu Makaleler
★ Kurban Hakkında Sorular ve Cevapları
★ Zilhicce Ayı Hakkında Yazılar
★ Bayramda Yapılacaklar ve Yapılmayacaklar
★ Bayram Namazı Saatleri
★ Kolay Online Kurban Bağışı

Rehberi aynı zaman İstanbul Fatih'de bulunan İsmailağa Camii'inden basılı kitapçık olarak ücretsiz edinilebilmektedir. Rehber içeriği zaman zaman en çok sorulan sorular ve cevapları ile güncellenmektedir.

İsmailağa Kurban Rehberi uygulaması, İsmailağa Derneği - BT (Bilgi Teknolojileri) Birimi tarafından tüm platformlar için sunulmaktadır. İsmailağa Derneği, yepyeni uygulamalar ile hayatınızda önemli başvuru kaynakları oluşturuyor. Lütfen her türlü öneri ve geri bildirimlerinizi bizlere uygulama içi bağlantımızdan, bilgi@ismailaga.org.tr e-posta adresimizden veya 0850 811 7777 numaralı kuruluş hattımızdan iletmekten çekinmeyiniz.

Outside of the votive Feast of the Sacrifice, the Akikan, gratitude, sacrifice continuing for 12 months of the year as the vain worship of charity, bringing together in some circumstances and a lot of questions.

This Guide was prepared with the support of the victims İsmailağa Fatwa Committee, a victim of the conditions required to fulfill the worship whereas in every way, answers the most frequently asked questions.

İsmailağa victim before the victim Guide while in this state, a reference also offers a shortcut for you to donate your victim.

İsmailağa victim Guide Content:
★ revelations about the victim's
★ Hadith are on Victim
★ Various Information about the victims
★ victim Themed Articles
★ Questions and Answers About the victims
★ Essays About Hijjah month
★ Do's and Don'ts of the Day
★ Day Prayer Times
★ Easy Online Victim Donation

Guide Printed booklet can be obtained free of charge at the same time as the İsmailağa Mosque in Fatih, Istanbul. The directory contents are updated from time to time with the most frequently asked questions and answers.

İsmailağa victim Guide application, İsmailağa Association - IT (Information Technology) is available for all platforms by the unit. İsmailağa Association, constitute important reference in your life with new applications. Please contact our internal applications we any suggestions and feedback, please feel free to email us or bilgi@ismailaga.org.t 0850 811 7777 organizations to pass along our line.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3.3 and up

...more ...less