Atık Kodcu
TAYTEK
1.1 Varies with device
Çevre mühendisleri, iş sağlığı güvenliği uzmanlarının; atık üreticilerinin, taşıyıcılarının, geri kazanımcı ve bertaraf tesisleri gibi tehlikeli atıklar ile ilgilenen herkesin üzerinde çalıştığı avrupa atık kataloğu artık elinizin altında kendi arama motoru ile birlikte ücretsiz olarak sizlerle. Internete bağlı olun olmayın her an istediğiniz atık kodunu bulabileceğiniz ya da atık kodundan atığın açıklamasını tehlike özelliklerini bulabileceğiniz eğer internete bağlı iseniz arama yapabileceğiniz bu uygulama size uzun yıllar atık yönetimi yapmış TAYTEK Tehlikeli Atık Yönetim Teknolojileri tarafından sunuluyor.

Çok yakında Google Play'de daha fazla ve daha gelişmiş uygulamalarımızı göreceksiniz ancak bu basit uygulama da hem işinizi görecek hemde sizlerle tanışmamıza imkan verecek.

Uygulama ile ilgili bütün öneri ve eliştirileriniz haricinde atık yönetimi ile ilgili bütün sorularınız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less