فال حافظ
payam ghader kurehpaz
2 Varies with device
می توانید اپلیکیشن کاملا رایگان فال حافظ را با ظاهری بسیار زیبا و حجمی بسیار پایین همین الان بصورت رایگان دریافت نمایید.
این اپلیکیشن علاوه بر نمایش کامل غزل، تعبیر آن را نیز در اختیار شما قرار می دهد و به شما اجازه می دهد تا غزل و معنی را از طریق شبکه های اجتماعی و اپلیکیشنهای ارتباطی همچون وایبر، لاین، پیامک و... با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
همچنین نکته ای که این اپلیکیشن را با برنامه هاری دیگر متمایز میکند صوتی بودن این دیوان است! , اگر شما به اینترنت وایفای متصل باشید برنامه به صورت اتوماتیک غزل را برای شما تلوات میکند و شما میتوانید به صدای دلنیشن آن گوش دهید.

- برنامه برای نمایش برای تبلت های ۷ اینچی و ۱۰ اینچی بصورت کامل بهینه شده و با ظاهری بسیار زیبا نمایش داده میشود.

از طریق سایت میتوانید با ما در ارتباط باشید:
http://divanhafez.com

آدرس سایت شرکت:
http://kurdsofts.net

You can totally free app with beautiful appearance and volume Hafiz very low right now as a free download.
It's the perfect addition to displaying lyrics, it also provides interpretation and allows you lyrics and meaning through social networks and communication applications, such as Viber, lines, text, etc. with your friends share it.
Also note that the application of the Court's sound is distinctive with other rabies! If you're connected to Wi-Fi Internet applications automatically Tlvat lyric for you, and you can listen to the sound Dlnyshn.

- Application for fully optimized for 7-inch tablets and 10-inch display and looks very beautiful.

Through the website you can keep in touch with us:
http://divanhafez.com

Company Website address:
http://kurdsofts.net

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less