Sanalkurs Dergi
Definecontent
1.3 Varies with device
Sanalkurs Dergisi, Sanalkurs.net'in ücretsiz sunduğu bir bilişim dergisidir. Bilişim programları ve teknoloji temalıdır. İçerikleri Sanalkurs.net üyeleri tarafından oluşturulur.


Dergide tasarım ve yazılım programlarına ait derslerin yanısıra, faydalı ve önemli makalelere, bilim ve teknoloji haberlerine, sektörde öne çıkmış kişilerle yapılan kaliteli röportajlara, üyelerin çektiği fotoğraflara, yine üyelerin çizimlerini gerçekleştirdiği çizim ve illüstrasyon tarzındaki çalışmalara kadar pek çok içerik yer alır.


Eksik olan sayılar en kısa sürede tamamlanacak ve dergi sürekli güncellenecektir. Lütfen karşılaştığınız hataları bize ulaştırmayı unutmayın. Fikir ve önerilerinizi de paylaşmanızı özellikle bekliyoruz.

Sanalkurs Journal, Sanalkurs.net 's free offers is an IT magazine. IT programs and technology theme. Sanalkurs.net content generated by members.


Journal of design and the software programs of the courses, as well as useful and important articles, science and technology news, industry came to the fore conducted with persons of quality interviews, members pointed to the photographs, still a member of drawing its drawing and illustration style work, and much more content is located.


Missing numbers will be completed soon and will be constantly updated magazine. Please do not forget to send us any bugs you encounter. Are especially welcome to share your ideas and your suggestions.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.1 and up

...more ...less