Warszawskie Targi Książki
Infor IT Sp. z o.o.
1.0.5 3.0mb

Oficjalna aplikacja V Warszawskich Targów Książki (WTK), które odbędą się w dniach 22-25 maja 2014 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W aplikacji każdy użytkownik znajdzie aktualną agendę i harmonogram spotkań z autorami, bogatą ofertę wystawców oraz plany powierzchni targowej, co z pewnością ułatwi zwiedzanie.

Zachęcamy czytelników z całej Polski do odwiedzania imprezy całymi rodzinami. W bogatej ofercie targowej każdy znajdzie coś dla siebie: zajęcia literackie dla dzieci i młodzieży, spotkania edukacyjne, wystawy oraz konkursy i nagrody literackie, strefa podróży i sportu (spotkania z autorami i sportowcami), a także dyskusje z autorami na Kanapie Literackiej, gdzie w swobodnej atmosferze znani autorzy odpowiadają na pytania czytelników. Ponadto podczas targów odbędą się liczne panele dyskusyjne i spotkania branży wydawniczej, Forum Nowych Technologii oraz Strefa Komiksu.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less