Słuchalnia.pl
R.G.B Digital
1.1.0 0.4mb

Słuchalnia.pl jest pierwszą wypożyczalnią audiobooków on-line.
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, wypożyczone w Słuchalnia.pl audiobooki, są cały czas z Tobą.
Odsłuchiwanie wypożyczonych audiobooków odbywa się on-line przez stronę internetową lub aplikację na urządzenia mobilne z systemem Android.
W serwisie Słuchalnia znajduje się ponad 100 pozycji audiobooków podzielonych na 9 kategorii, a ich ilość ciągle się powiększa.

Aplikacja umożliwia Ci dostęp do wypożyczonych pozycji w serwisie Słuchalnia.pl oraz odsłuchiwanie wybranego tytułu bez konieczności pobierania plików audio na urządzenie.
Aplikacja jest wyposażona w odtwarzacz z funkcją zapamiętywania momentu, w którym skończyłeś/aś słuchać audiobooka. Nie ważne czy przyczyną zakończenie użytkowania aplikacji było świadome wyłączenie, czy np. wyczerpanie baterii. Dzięki pamięci odtwarzacza po prostu uruchamiasz aplikację i słuchasz audiobooka, bez konieczności przeszukiwania rozdziałów by odnaleźć moment, w którym ostatnio skończyłeś/aś słuchać. Odtwarzacz zostanie spauzowany jeśli nadejdzie połączenie lub wypniesz zestaw słuchawkowy. Aplikacja pozwala na pamiętanie logowania, z tym że samo hasło nie jest zapisywane w pamięci telefonu.

Twoje audiobooki zawsze razem z Tobą !

Content rating: Low Maturity

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less