Obchodný zákonník
SmartLapp
1.0.7 Varies with device
Obchodný zákonník je jednoduchá a prehľadná aplikácia obsahujúca predpisy z oblasti obchodného práva Slovenskej republiky.Mnohí z nás poznajú svoje povinnosti, ale len málokto pozná aj svoje práva.

Aplikácia Obchodný zákonník je výnimočná svojím príjemným vzhľadom, užitočnými funkciami a veľmi jednoduchým ovládaním, no pritom obsahuje všetko, čo potrebujete vedieť z oblasti obchodného práva. Keďže nevyžaduje pripojenie k internetu, celé znenie zákona máte vo svojom mobile kedykoľvek a kdekoľvek. Aplikácia je vhodná pre študentov, širokú verejnosť a v neposlednom rade aj pre odborníkov z oblasti práva.OBSAHUJE:
* Prehľadné listovanie medzi jednotlivými časťami zákonníka.
* Pridávanie obľúbených paragrafov do zoznamu.
* Rýchle vyhľadávanie medzi paragrafmi.Cieľom projektu Zákony v mobile.eu je prinášať aktuálne znenia zákonov Slovenskej republiky v prehľadnej a ľahko dostupnej forme v podobe mobilných aplikácií BEZ REKLÁM a ZADARMO.Vyskúšajte aj naše iné aplikácie, ako napríklad Občiansky zákonník, Trestný poriadok, Trestný zákon či Živnostenský zákon.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na info@zakonyvmobile.eu alebo navštívte našu web stránku www.zakonyvmobile.euCommercial Code is a simple and transparent application containing the rules of commercial law Slovak Republic.


Many of us are aware of their responsibilities, but few know their rights too.

Application of Commercial Code is extraordinary in its pleasing, useful features and very easy to use, yet still contains everything you need to know in the field of commercial law. Given that does not require an Internet connection, the entire text of the law is in your phone anytime and anywhere. This application is suitable for students, the general public and not least for specialists in the field of law.


Content
* Convenient scroll between different parts of the Code.
* Add favorite paragraphs of the list.
* Quick Search among sections.


The project Laws in mobile.eu brings actual wording of the Slovak Republic in a concise and easily accessible form, in the form of mobile applications No Ads and FREE .


Also try our other applications, such as the Civil Code, Criminal Procedure Code, the Penal Code and Trade Act.

If you have any questions please contact us at info@zakonyvmobile.eu or visit our website www.zakonyvmobile.eu

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less