Uygulamanın 3 çeşit kullanıcı grubu var:

- Firmalar
- Kendileri üye olup uygulamayı kullananlar
- Misafirler.

Üyeler ve firmalar ise kendilerine tanımlanan yada satın aldıkları kitapları listeleyip görüntüleyebilirler. Üyeler sisteme girişlerinde internet sitesi üzerinde (satis.ankarayayinevi.com) tanımlanmış olan kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

Üyelik ekranı: Firmalar kendi kayıtlarını bu ekran üzerinden yapabilmekle beraber, App store ve Google store üzerinden uygulamayı indiren kişilerde doğrudan üyeliklerini oluşturabilirler. Kaydı tamamlayarak sisteme kendilerini tanıtır ve sonraki sisteme girişlerde bu kullanıcı adı ve şifresini kullanılırlar. En üstte üyeler en üstte FİRMA - EPOSTA kısmına güncel kullandıkları e-posta adreslerini, FİRMA ŞİFRESİ kısmına ise şifrelerini girerek tanımlama yaparlar.

Uygulama ana ekranı: Kullanıcılar ana ekranda bulunan menüler vasıtasıyla sistemde tanımlı kitaplarını görüntüleyebilir, duyurular kısmından Yayınevinin yaptığı duyuralara erişebilir. Kitap listelerini görüntüleyebilir, Yayınevinin sunduğu kampanya ve detaylarına erişebilir, Canlı destek kullanarak doğrudan Yayınevi yetkilisiyle irtibata geçebilir, Yardım menüsünden ise yine tanımlanan yardım içeriklerine erişim sağlayabilirler. Altta ise çıkış butonuna basarak güvenli çıkışlarını sağlayabilirler.

Kullanıcılar sistemde kendilerine tanımlanan kitaplarını görüntüleyebilirler. Kitap henüz mobil uygulamaya indirilmemiş olabilir. Bu yüzden kullanıcı satın aldığı kitabı "İNDİR" butonuna basarak indirebilirler. Kitabın detaylarına ise "DETAYLAR" butonunu kullanarak erişebilirler. Kitap listesinde her kitap için kitabın adı ve kısa açıklaması kullanıcıya gösterilir.

Kitap detay sayfası: Kitabın ismi kısa açıklaması kullanıcıya gösterilir. Kitap indirilmemiş ise "İNDİR" butonu kullanılarak kitap indirilir. Bu sayfada kitap bilgileri dışında kitap indexlerinde yapılan son 5 güncellemede kullanıcıya gösterilir. Eğer kullanıcı kitabı indirmiş ise "İNDİR" butonu yerine "KİTABI AÇ" butonu görüntülenir. Kullanıcı bu butona basarak kitaba erişebilir.

Yayınevi tarafından kullanıcılara duyurular yapılabilir. Duyurular index güncellemesi, yeni kitap ve yeni haber olabilir.

Kitap Listesi ekranı: Kullanıcılar Yayınevinin sistemden yayınladığı kitapların listelerine erişebilir, Bu kitapları süreli kiralayabilir, satına alabilirler. Bu sayfada Kullanıcılar ayrıca sözleşmelerinin bittiği tarihi görüntüleyebilir, ürünün durumunu da ayrıca görebilirler. Eğer kitap satın aldıkları bir kitapsa herhangi bir yeni satın alma yapmadan kitabı indirip görüntüleyebilirler.

Kampanyalar: Kullanıcılar Yayınevinin düzenlediği kampanyalara bu sayfadan erişebilirler. Bu kampayalar Yayınevinin belirli ürünler için belirli aralıklarla sunduğu kampanyalardır. Kampanyalar blirli bir süre için geçerlidir. Kullanıcılar bu kampanyalardan faydalanmak istedikleri takdirde Kampanya seçeneğini seçtikten sonra "Devam Et" butonunu kullanarak satın alım ekranına yönlendirilirler.

Canlı Destek: Yayınevi kullanıcılara daha iyi ve sağlıklı hizmet vermek için mobil uygulama üzerinden canlı destek sunmaktadır. Kullanıcılar online bulunan Yayınevi personeliyle direk irtibat kurabilir ve sorularına hızlı cevaplar alabilirler. Uygulama ile, kitap görüntüleme ile, kampanyalar ile ve Yayınevi ile ilgili akıllarındaki herhangi bir soruya anında cevap bulabilirler.

Kitap satın alma seçenekleri Kitap listesi ekranında görüntülenmektedir. Kitaplar süreli bir şekilde kiralanabilir ya da satın alınabilirler. Kullanıcı satın alma seçeneğini seçtikten sonra satın alma ekranına yönlendirilir.

Satın Alma Ekranı: Kullanıcılar tanımlı satın alma seçeneğiyle yönlendikleri bu ekranda, kredi kartı bilgilerini girerek,satın alım yapabilirler. Satın alma işlemi yapılır yapılmaz kitap kullanıcıya tanımlanır. Kullanıcı kitaplarım menüsü üzerinden kitabı indirip görüntüleyebilir.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less