Federal Kimya
Adem KARAKOLLU
1.0 Varies with device
Federal Kimya endüstriyel bakım ve koruma kimyasalları alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Üretim ve satışı kendi bünyesinde bulunduran Federal Kimya, Türkiye’nin birçok noktasında müşterilerine yönelik hizmetlerini sürdürmektedir.

Firmamız, kaliteden ödün vermeden, saygınlığını ve güvenirliğini daha ileriye taşıyarak, bilgi birikim ve donanımı ile müşterilerin karşılaştığı problemleri yerinde çözmektedir.

İklim değişikliği ve küresel ısınmanın sonuçlarından biri olan susuzluk kişisel hijyeni ve endüstriyel temizliği yakından ilgilendirmektedir. Federal Kimya, üretim ve satış sonrası hizmet aşamalarında dünyanın sorunu olan bu olguyu göz ardı etmemiştir. Ürünlerin çoğu biolojik olarak parçalanabilme özelliğine sahip olmaları su harcama miktarını ciddi anlamda düşürmektedir.
Araştırma ve geliştirme yatırımlarını hız kesmeden sürdüren firmamız, müşterilerin değişen ihtiyaçlarına ve sektörlerinde Türkiye’nin ve Dünyanın önde gelen firmalarına spesifik ürünler konusunda çözümler getirmektedir.

Federal Kimya, taşıdığı sorumluluğunun bilincindedir ve bunu tüm çalışanlarıyla paylaşmaktadır. Başarının, işini doğru yapan satışçılarla mümkün olacağına inanan Federal Kimya, kadrosuna seçtiği adayların kurum kültürüne ve yapısına uyum sağlayacak kişiler olmasına özen gösterir. Kişisel ve mesleki kalitelerini artırmak amacıyla, çalışanların gelişimi ve eğitimi yönünde çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Belgesi’ne sahip Federal Kimya tüm çalışanlarına kalite ve hizmet bilincini yerleştirmiş ve sürekli gelişmeyi ilke edinmiştir.

Chemistry is a federal organizations operating in the field of industrial maintenance and protection chemicals. Production and sales, which holds its own Federal Chemicals continues its services for its customers in Turkey many points.

Our company, without compromising quality, the reputation and reliability of moving forward, the knowledge and the problems faced by the customers with the hardware is in place to solve.

Climate change is one of the consequences of global warming and drought are closely related to personal hygiene and industrial cleaning. Federal chemistry, manufacturing and after-sales service phase of the problems of the world has not ignored this fact. be capable of being cleaved in most biological products significantly reduces the average consumption of water.
Research and development investments continue unabated, our company brings in customers' changing needs and industry-specific products in Turkey and solutions to the world's leading companies.

Federal Chemistry is aware of the responsibility it bears and share it with all employees. Success, the Federal Chemical believers will be able to doing business the right salesperson, the candidate selected by the staff of cultural institutions and care to people who will adapt the structure. In order to increase their personal and professional quality, in terms of employee development and training is carried out various studies. ISO 9001: 2000 Quality Management Certificate has placed the quality and service awareness, and all employees of the Federal Chemical is committed to continuous improvement.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0.3 and up

...more ...less