Ağam
FehmiATICAN
1.0 Varies with device
Kurucumuz, babamız, her şeyimiz olan Yaşar Murat; günümüzden 36 yıl önce tatlı üretimi konusundaki ustalığıyla büyük farklar yaratacağına, tatlının İzmir’deki diğer adı olacağına inanarak gelmişti Gaziantep’ten İzmir’e..
Gaziantep’imizin dünyaca ünlü tatlı mucizelerini, çok sevdiği İzmir’de her gün yeniden gerçekleştirmek, tatlılarıyla İzmirlilerin sevgisini ve saygısını kazanabilmek, O’nun en büyük hayaliydi..
Yaşar Murat, tatlı konusundaki büyük ustalığını; gelenekleriyle, sevgisiyle, hayalleriyle ve özenle seçtiği yöresel malzemeleriyle birleştirdi, adını “Ağam” koyduğu çok küçük bir dükkanda sevgili İzmirlilerin beğenisine sundu..
Karşıyaka’daki o küçük dükkan, açıldığı ilk günden itibaren sevgili İzmirlilerin göstermiş olduğu çok büyük ilgi ve teveccühle büyüdü, İzmirlilerin çok sevdiği, gurur duyduğu bir İzmir Markası haline geldi.
36.yılımızı kutladığımız bu gün, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde yer alan mükemmel bir fabrikamız ve 13 satış mağazamız var..
Şimdi çok daha başka, çok daha büyük hayallerin peşindeyiz.
İzmir’de doğan, İzmirlilerin teveccühleriyle büyüyen, adeta tatlının İzmir’deki diğer adı haline gelen Ağam markasını; gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında İzmir’e gurur verecek şekilde büyütmek istiyoruz..
Geride bıraktığımız 36 yılda olduğu gibi yine İzmir’den ve İzmirlilerden aldığımız güçle tabii ki..
İzmir, teveccüh gösterdiği her girişimi, teveccühüne layık olabildiği, layık olarak kalabildiği sürece büyüten bir kenttir.
Ağam markası, bu durumun Ailemiz için sonsuz gurur kaynağı olan “tatlı” bir örneğidir.
Bize bu gururu yaşatan İzmirlilere minnettarız.
Ailem ve çalışanlarım adına saygılarımla.

Veysel Murat,
Genel Müdür.

Our Founder, our father, everything that we Murat Yasar; 36 years ago today will make a big difference with his skill in producing sweet, dessert will be other names had come believing in Izmir to Izmir from Gaziantep ..
sweet miracle of our world-famous in Gaziantep, Izmir beloved perform again every day, to win the love and respect of the people of Ontario with sweet, he was the biggest dream ..
Murat Yasar, a great mastery of the sweet about; with tradition, love, combined with their dreams and carefully selected local ingredients, the name of the "My network" Put a small shop that was very dear to the people of Ontario appreciation ..
those little shops in the Broadway, opened that showed a lot of interest from the first day of the dear people of İzmir and grew teveccühl, he loved the people of Ontario, has become a brand that is proud Izmir.
36.yılı we celebrate this day, Izmir Ataturk Organized Industrial Zone located in our factory and we have a perfect 13 stores ..
Now, much more, in pursuit of bigger dreams.
Born in Izmir, growing favor with the people of Ontario, almost sweet Aga brand has become the other name in Izmir; needed in the country, we want to enlarge to give pride of Izmir and abroad ..
As we left behind 36 years of course still the power we get from Izmir and Izmir residents ..
Izmir, every attempt has shown favor, he may be worthy of the favor is a city that grows as long as they remain worthy.
Network brand, in this case the source of infinite pride to our family that "sweet" is an example.
We are grateful to us Izmirliyan experienced this pride.
best regards on behalf of my family and my employees.

Veysel Murat,
General manager.

Content rating: Everyone

Requires OS: 1.6 and up

...more ...less