Silence Of The Bees
FehmiATICAN
1.0 Varies with device
2011 yılından beri sıradışı , sevimli , kaliteli ve özgün çizgisi ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bir markadır “Silence of the Bees”.

Genç , yaratıcı , eğitimli geniş kadrosuyla , ayakkabıdan bikiniye, bluzdan eteğe her mevsime uygun birbirinden eğlenceli ve alternatifli ürünleri koleksiyonuna eklemeye devam ediyor.

Silence of the Bees markası ile tanışanlar; bu genç ve dinamik ruhu yakalamakla kalmıyor sosyal medya ortamlarında paylaşımları ile etkileşimde bulunuyor.

Sadece Türkiye’de değil yurtdışında bir çok ülkede ilgi gören Silence of the Bees , Çeşme Alaçatı , Çeşme Marina, İstanbul Bağdat Caddesi , İstanbul Bahariye Caddesi mağazalarından sonra önümüzdeki dönemlerde çok daha fazla noktaya ulaşma hedefiyle alışveriş merkezlerinde yer almayı planlıyor.

Müşterileri, mağazaların tüm ürünlerine; www.bees.com.tr adresinden, Türkiye’de kampanyaları ile “Trendyol, 1v1y , Enmoda , Morhipo … vb.” butik sistemi ile “Mecrea ,n11 … vb.” yurtdışında ise Ortadoğu’da dokuz ülkeye hizmet veren “Sukar ve Markavip … vb.” son olarak Amerika’da Fab’den ulaşmaktadır.

“Silence of the Bees “ Marka güvenirliliğini korumanın yanında ,yeni çizgileriyle kişileri buluşturmak hedefiyle yoluna devam etmektedir.

İLETİŞİM

Adres : Anadolu cad. No:30 / 101 Çinarli / Konak / İZMİR - TÜRKİYE
Telefon : 0 232 330 29 20
e-mail : info@bees.com.tr

Since 2011, unusual, cute, it is a brand that has a wide range of products with high quality and unique line of "Silence of the Bees".

Young, creative, educated a large staff, from shoes to bikinis, fun for every season apart from blouses to skirts and it continues to add to the collection of alternative products.

Silence of the Bees who met with the brand; This not only captures the young and dynamic spirit's interaction with shares in social media.

Only Silence considerable interest in many countries, not overseas in Turkey of the Bees, Cesme Alacati, Cesme Marina, Istanbul Bagdat Caddesi, Istanbul to take place in shopping centers with in the near future the goal of reaching many more points after the Bahariya Street store plans.

Customers, stores of all products; The www.bees.com.t address, the campaign in Turkey "Trendyol, 1v1y in Enmo, Morhipo ... etc." Boutique system "mediums, n11 ... etc." The overseas serving in nine countries in the Middle East, "Suker and Markavip ... etc. "Faber finally reach the United States.

"Silence of the Bees" in addition to protecting the safety Brand continues to set a goal to bring in people with new lines.

CONTACT

Address: Anadolu cad. No: 30/101 ÇINARLI / Host / IZMIR - TURKEY
Phone: 0.23233 million 29 20
e-mail: info@bees.com.t

Content rating: Everyone

Requires OS: 1.6 and up

...more ...less