SGK Ne Zaman Emekli Olurum
Trajedi Tiyatrosu
1.0 Varies with device
http://www.ssk-hizmetdokumu.net/ne-zaman-emekli-olurum.html

SGK (SSK) Ne zaman emekli olurum hesaplama uygulamasını kullanarak kaç yaşında emekli olurum sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

Ne zaman emekli olabilirim? Bu soru belirli bir ssk-sgk sigorta prim sayısını ve yaşı dolduran kişilerin aklındaki sorudur. Bu sorunun yanıtını bulmak ise cepten oldukça kolay. SSK ne zaman emekli olurum aracıyla emeklilik hesaplama ve emeklilik sorgulamalarını günü gününe öğrenebilirsiniz.

Yapmanız gereken, doğum tarihiniz, işe giriş tarihiniz, 3600 günü doldurduğunuz tarih gibi bilgileri ekranda bulunan alanlara girmek ve emeklilik sorgula demek.

http://www.ssk-hizmetdokumu.net/ne-zaman-emekli-olurum.html

Social Security Institution (SSK) When using the application retire if I can find the answer to the question of calculating how old I would be retired.

When can I retire? This question is a particular question in the mind of the person who fills the SSK-Social Security number and age of insurance premiums. If you find the answer to this question it is quite easy to pocket. Social Security when you can learn to calculate retirement with pensions and retirement vehicles would question their day to day.

You need to do, date of birth, date of recruitment, information such as the date you fill in the fields on the screen and enter retirement means 3600 days queries.

Content rating: Everyone

Requires OS: 1.6 and up

...more ...less