İGARSON
Dijital Yaşam
3 Varies with device
Restaurant ve benzeri işletmeler için geliştirilmiş olan iGarson web tabanlı çalışan online ERP ve Pos sistemidir.
iGarson, Müşterinin kendi mobil cihazından bulunduğu restaurantın menüsüne erişerek garsona ihtiyaç duymadan online sipariş verebildiği veya servis elemanlarının elinde bulundurdukları android veya ios terminaller sayesinde sıfır hata ile sipariş alıp, sipariş yönetebilmenin yanı sıra işlemelerde masalarda bulunan tablet menüler sayesinde müşterilerin garsona ihtiyaç duymadan siparişlerini verebilmelerini sağlayan, servis elemanları ile mutfak ve kasa personelleri arasındaki koordinasyonu da mükemmel bir şekilde sağlayan mobil bir uygulamadır. İleri seviye gelişmiş özellikleri sayesinde eksiksiz ve hatasız servis yapılmasını, koşulsuz müşterimemnuniyetini ve zaman kazanımı sağlamaktadır.

iGarson çoklu mutfak yönetimi sayesinde aynı işletmedeki birden fazla mutfağın ve servis elemanlarının koordinasyonunu kusursuz bir şekilde sağlayarak hız, kalite ve performans sağlamaktadır.

iGarson, üretim reçeteleri sayesinde işletmenin kaynak planlaması yapmasına olanak tanır, stok takibi yapar ve detaylı raporlamalar sunar. Gün içinde işletme sahiplerine ve yöneticilerine mekan dışındayken bile defalarca e-posta ile raporlamalar göndererek durum bilgilendirmesi yapmaktadır.

iGarson online bir sistemdir ve bu özelliği sayesinde tek merkezden zincir restaurantlar kolayca ve kusursuz bir şekilde yönetilebilmektedir. Müşteriler tek bir uygulama ile iGarson kullanan tüm işletmelerin menülerine kolay bir şekilde ulaşarak bulundukları mekanda garsona ihtiyaç duymadan kusursuz sipariş verebilir, servis elemanları ile strese girmeden iletişim kurabilir, servis elemanı çağırabilir ve ödeme işlemleri yapabilir. iGarson kullanan işletmeler her zaman keyiflidir ve iGarson kullanan işletmelerin müşterileri her zaman mutludur.

iGarson Danışma Hattı: 0850 532 16 23
iGarson e-Posta: bilgi@igarson.com.tr

Dijital Yaşam Bilişim Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.

Igarso developed a web-based business working online for restaurants and other ERP and POS system.
igarso the Customer's thanks to their mobile device from the effects of the restaurant's menu by accessing the waiter without the need for online orders not able or service technicians android or iOS terminals that holds receive your order with zero error, thanks to the tablet menus found on the table in order In addition to managing order processing which enables them to give their orders without the need of customers to the waiter, coordination between service personnel and kitchen staff are also safe and mobile application that provides an excellent way. With advanced sophisticated features make the complete and accurate service, providing unconditional müşterimemnuniyet and recovery time.
 
Through the management of multi-cuisine kitchen igarso multiple elements of the same operation and co-ordination of service rate by providing seamlessly, providing quality and performance.
 
igarso to allow the enterprise resource planning through production to make recipe offers stock makes tracking and detailed reporting. During the day, business owners and managers are out of place even repeatedly sending status reports via e-mail to inform serves.
 
It is a system igarso online and through a single point of chain restaurants and this feature can be managed easily and seamlessly. Customers can easily reach in order to perfectly without the need for waiter in the place they found the menu of all enterprises using igarso with a single application, service personnel and can communicate without stress, you can call the service personnel and pay operations. businesses that use the igarso is always pleasant and customers of businesses using igarso is always happy.

igarso's Hotline: 0850 532 16 23
igarso e-Mail: bilgi@igarson.com.t

Digital Life Information Ser. Ind. Tic. Ltd. Sti.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3.3 and up

...more ...less