SeCUBE ARGE Bilişim Mühendislik ve Ticaret Ltd. Şti. ODTÜ Teknokent'te yüksek ve ileri teknolojiye sahip yazılımlar ve yazılım ile denetlenen sistemler geliştirmek maksadı ile kurulmuştur. Ticari faaliyetlerinden elde ettiği kazançlar ve çeşitli AR-GE kuruluşlarının destekleri ile bilişim sistemleri ve yenilenebilir enerji sistemleri alanlarında araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Ürün geliştirme ve AR-GE faaliyetlerinde sanayi ve üniversite işbirliklerine önem verilmektedir. Ürün geliştirme ve AR-GE odaklı bir firma olmanın yanı sıra geliştirilen ürünlerin işletmeye alınmasında, desteğin verilmesinde de görev alınmakta ve doğru çözümlerin oluşturulması verilen hizmetlerdeki en önemli noktayı oluşturmaktadır.

AR-GE FAALİYETLERİMİZ:

AR-GE faaliyetlerinde sanayi ve üniversite işbirliklerine önem veren kuruluşumuz, ürün geliştirme ve AR-GE odaklı bir firma olarak yüksek ve ileri teknolojiye sahip yazılımlar, yazılım ile denetlenen sistemler geliştirmektedir.

SAYISAL ARŞİV YÖNETİM SİSTEMİ
Belgelerin kurallara göre arşivlenmesi, belgelerin imha,arşive kaldırılması zamanlarında olabilecek karmaşanın ortadan kaldırılmasını sağlar.

SMART SEARCH
"Google" benzeri akıllı arama motoru olan Smart Search sayesinde milyonlarca belge içerisinden arama yaparak arzu ettiğiniz belgeye saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

SECURE EXPLORER
Bir internet tarayıcısı olan SecureExplorer, veriyi kriptolayarak alıp gönderir. Böylece güvenliğinizi maksimize eder ve kurumsal kullanıma uygundur.

EEDMS - ENHANCED DMS
Kurumsal Elektronik Doküman Yönetim Sistemi'ne farklı bir bakıç açısı getiren ve disiplinlerarası çalışma ile ileri teknolojinin birleşimi olan özgün bir sistemdir.

SECURECUBE KRİPTO GÜVENLİK ÜRÜNLERİ
Standart üstü algoritma kütüphaneleri ile oluşturulan özgün kripto algoritmalarımız sayesinde maksimum seviyede veri güvenliğinizi sağlayan ürünlerdir.

ÇOKLU ORTAM BİLGİ SİSTEMİ
Görsel,işitsel ve metinsel tarama yöntemiyle videoların taranmasına olanak sağlayan yüksek teknolojili ve hızlı bir bilgi edinme sistemidir.

secub ARGE Information Engineering and Trade Co. Ltd. Sti. Middle East Technical University to develop software and systems controlled by software with high and advanced technology has been established for the purpose of Technopolis. With the support of that revenue derived from commercial activities and various R & D institutions and information systems in the areas of renewable energy systems it is in the research and development activities.

Product development and industry in R & D activities and are given to university collaborations. Be product development and R & D oriented company as well as the commissioning of the developed product is taken in the delivery of mission support and the creation of the right solution is the most important point in the service.

Our R & D activities:

Industry in R & D activities and our organization gives importance to university collaborations, product development and R & D-oriented software with high and advanced technology as a company is to develop systems that are controlled by software.

DIGITAL ARCHIVE MANAGEMENT SYSTEM
According to the rules of the archival documents, destruction of the documents, it enables the elimination of the confusion which may be removed at the time of the archive.

SMART SEARCH
"Google" like intelligent search engine, which can be found by searching in the Smart Search through millions of documents in seconds to the desired document.

SECURE EXPLORER
A web browser that is secureexplorer, sends and receives data by encrypt. Thus maximizing your safety and is suitable for corporate use.

EEDMS - ENHANCED DMS
Corporate Electronic Document Management System, which is open to a different caregivers and interdisciplinary system, which is a unique combination of advanced technology work.

SECURECUB the CRYPTO SECURITY PRODUCTS
Thanks to above-standard cryptographic algorithms created with the original algorithm libraries are your data security product that provides the maximum level.

MULTIMEDIA INFORMATION SYSTEM
Visually, the high-tech visual and textual, which allows the screening of a video in a fast screening methods and knowledge acquisition system.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3.3 and up

...more ...less