Mobil Saha Satış
İMGESOFT Yazılım Evi Ltd. Şti.
2.35.76 Varies with device
Mobil cihazlar ile sahada sipariş, fatura, tahsilat işlemlerini yapabileceğiz veya müşteri, stok bilgilerine ulaşabileceğiniz Logo Go ve Tiger ürünleriyle entegre pratik bir satış çözümüdür.

Satış elemanınız sahada mobil cihazlar üzerinden online/ofline müşteri bilgilerine ulaşsın, pratik bir şekilde sipariş alabilsin.

Sahada çok sayıda satış temsilcisi olan kurumlar için sipariş alma, sipariş onaylama, tahsilat yapma, fatura düzenleme, bilgi toplama gibi birçok veriyi güvenli bir şekilde toplamasını sağlaya bilmekle birlikte, bu veriler doğrultusunda zamanında ve doğru analizler yaparak satış verimliliğini arttırmasına olanak sağlar.

Logo Mobil Saha Satış , satış ekibinizin verimliliğini arttıran ve yöneticilerin doğru ve hızlı karar almasını sağlayan çok pratik bir uygulamadır.

order in the field with mobile devices, invoice, we will make the collection process or customer, you can access inventory information integrated with Tiger Logo Go and sell products is a practical solution.

Your salespeople in the field via mobile devices, online / off-line status you get customer information, so he can take orders in a practical way.

Course in many sales representatives who take orders for institutions, order confirmation, not charge, billing arrangements, but know a lot of data to ensure the collection in a safe manner, such as information gathering, timely data line and a correct analysis allows to increase sales productivity.

Logo Field Sales, which increases the efficiency of your sales team and managers provide accurate and rapid decision-making is a very practical application.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less